Çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar

Gelir belgesiz kredi kartı, Ev hanımlarına kredi kartı, Çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar: Gibi internette bir çok konunun araştırılıp sorgulandığını biliyoruz. Ülkemizde o kadar çok çalışan var ki günlük işten çıkma ve çıkarılma oranları da doğal olarak yüksek oluyor. Bundan dolayı da kredi kartı taleplerinde gelir belgesi her zaman gösterilmediğinden bu tip konular merak konusu oluyor. Bizlerde gerek merakınızı giderme adına gerekse doğru bilgilendirme yapma adına bu yazıyı derledik.

ÇALIŞMAYANLARA KREDİ KARTI GENEL BİLGİ

Değerli dostlarımız, bugün sizlere Çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar konusunu işleyeceğiz. Deminde söylediğim gibi oldukça fazla merak edilen bir konu olduğundan güncel ve doğru bilgileri sade, yalın ve anlaşılır bir dil ile vermeye çalışacağız. Bundan dolayı da can kulağı ile dinlemenizi rica edeceğim. Daha fazla konuyu dağıtmadan dilerseniz konumuzun tanıtımına hızlı bir geçiş yapalım.

ÇALIŞMAYANLAR KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPABİLİR Mİ?

Kredi kartları çoğu zaman imdadımıza yetişen en büyük dostumuz oluveriyor. Henüz ayın ortasına gelmişken bir bakıveriyorsunuz cebinizde paranız bitivermiş. Ev alışverişleri ve kişisel harcamalarınız oluyor. Böyle bir durumda kredi kartları iyi ki var diyorsunuz. Bundan dolayı da kredi artına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Ama işten de yeni çıkarıldınız. Bu durumda kredi kartı başvurusunda bulunabilir misiniz? Evet elbette mümkün. Yani kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

BANKALAR KREDİ KARTI BAŞVURUMUZU KABUL EDER Mİ?

Sizlerde ev hanımı olabilir veya işten yeni çıkmış bir kişi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunda bulundunuz ama gelir belgeniz yok. Bundan dolayı da tatlı bir bekleyiş ve merak içerisindesiniz. Başvurum acaba kabul olur mu? sorusunu hep aklınızdan geçiriyorsunuz. Değerli okurlarımız, Kredi Kayıt Bürosu o kadar hızlı çalışıyor ki, tüm bilgilerinizi anlık olarak bankalara iletiyor. Siciliniz ciddi manada sıkıntılı değilse bankalar kredi kartı başvurunuzu kabul etmektedir.

BANKALAR KREDİ KARTI BAŞVURUSUNDA GELİR BELGESİ TALEP EDER Mİ?

Bu sorumuz yukarıda ki bilgiler ışığında şekillenecek. Bankalar kredi kartı vermek için gelir belgesi istememektedir. Zaten sizlerin ekonomik geçmişi ve bakasal tüm hareketlerini görebildiklerinden gelir belgesine ihtiyaç duymazlar. Kaldı ki kredi kartı almanız ve kartı ile alışveriş yapmanız, bankaların istedi bir davranıştır. Bundan dolayı da her önüne gelene kredi kartı verilmektedir. Herkesin bankaya borçlanması ve her ay canlı para akışını hangi banka istemez ki?

KREDİ KARTI ALMAMIZDAKİ AVANTAJ VE DEZAVANTAJLARIMIZ NELERDİR?

Her zaman şunu söylüyoruz; Herkesin bir kredi kartı olmalı. Bu sayı bir sayısı ile sınırlandırılmalı. Ayrıca limiti ise sizlerin aylık ödeyebileceğiniz düzeyde olmalı. Bunun dışında kredi kartınızın avantajları, bonus para hediyeleri ve kampanyaları da olmalı. Kapsamlı bir kredi kartı ama tek bir kredi kartı. Böylece doğru bir kredi kartı kullanımı ile hem kredi notunuzu arttırabilir hem de bankaların daha özel avantaj tekliflerini de yakalayabilirsiniz. Hesabınızı bilmemeniz de ise hacizler ile karşılaşabilir ve kredi sicilinizi de bozdurabilirsiniz. Siz siz olun bu öğüdü aklınızdan çıkarmayın.

Sevgili 724kredi.net‘in değerli okurları, bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerin de Kredi kartı ihtiyacı varsa yukarıdaki bilgiler ışığında başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Kredi kartı taksitlendirme borç transfer kredisi

Kredi kartı olanlara ihtiyaç kredisi veren bankalar

Kredi Kartı Limiti Maaşımın Kaç Katıdır?

Kredi kartı borcu olanlar kredi çekebilir mi

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMAK ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.