Bankalardan maaş müşterilerine özel krediler

Garanti, Akbank, Denizbank, ING, Yapı Kredi, Finansbank, Maaş müşterilerine özel krediler- Saygıdeğer okurlarımız, yine bomba bir yazı ile karşınızdayız. Sizlerin de paraya yani krediye ihtiyacı mı var? Peki bu krediyi daha uygun ve avantajlı bir şekilde çekmeye ne derseniz desem? Her halde herkes hemen bu konuya atlar. Sizlerde maaşlarınızı Garanti, Akbank, Denizbank, ING, Yapı Kredi, Finansbank dan alıyorsanız, uygun faizli krediler sizleri bekliyor.

BANKALARDAN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİLER GENEL AÇIKLAMA

Sevgili okurlarımız, bugün sizlere Maaş müşterilerine özel krediler konulu bir yazı sunmayı planlıyoruz. Bankalar maaş müşterileri için bir birinden güzel ve özel kredi kampanyaları yapıyor. Bir çok kimsede bu kampanyaları bilmediğinden başka başka bankalardan yüksek faiz ve tahsis ücretleri ile kredi çekiyor. Bu durumda da zorlana zorlana borcunu ödüyor. Unutmayın ki müşterisi olduğunuz banka her zaman sizler için avantajdır. Mühim olan bu avantajları kullanmaktır.

MAAŞ ALDIĞIM BANKADAN KREDİ ALMAK AVANTAJLI MIDIR?

Elbette maaş aldığınız bankadan kredi almak avantajlıdır ama kampanyalarını takip etmeniz şartıyla. Bankalar maaş müşterileri için sayısız güzellikte kredi kampanyaları düzenliyor. Dilerseniz bazı bankaların kredi kampanyalarının tanıtımı ile ileri baş başa bırakalım.

YAPI KREDİ BANKASI MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ

Maaş Müşterilerine Özel Fırsatlar ve Ayrıcalıklı Çözümler Yapı Kredi’de.  Dilerseniz yazımızın bu kısmında maaş ödemeleri hizmetinin çalışanlara faydalarından söz edelim. Bankacılık ürünlerinde maaş müşterilerine özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Maaş hesaplarınızdan Hesap İşletim Ücreti alınmamaktadır.  Çalışan Hesap ile maaşınız B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono fonunda değerlendirilir, durduğu yerde değer kazanmaktadır.

Esnek Hesap ile maaşınız yatana kadar avans çekebilir, nakit ihtiyaçlarınızı ertelemezsiniz. Ayrıca faturalarınız ödeme tarihinde yeterli bakiyeniz olmasa bile Esnek Hesap limitiniz dahilinde ödenir.  İnternet Şubesi‘nden hesap hareketlerinizi kontrol edebilir, ödeme talimatları verebilir, yatırım işlemlerinizi yapabilir, para transfer edebilir, sigorta, kredi ve kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Taşıt Kredilerinde maaş müşterilerine özel, indirimli faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

FİNANSMAAŞ 0 FAİZLİ MAAŞ KREDİSİ

0 Faizli Maaş Kredisi FinansMaaş müşterileri için özel olarak geliştirilmiştir. FinansMaaş müşterisi olarak maaş ödeme günlerinizde firma hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda, önceden anlaşılan gün süresi boyunca maaş tutarları kadar masrafsız 0 faizli kredi kullanmanızı sağlar. 0 Faizli Maaş Kredisi kullanmak için anlaşılan gün sayısı maksimum 3 gündür. Bu kredi daha çok firmaları ilgilendirmekle beraber bireysel müşterileri de kapsamaktadır.

GARANTİ BANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Sevgili okurlarımız, garanti bankası da maaş müşterilere öze kredi kampanyaları ile dikkati üzerine çekiyor. Kredi kalemleri arasında; İhtiyaç kredisi, otomobil kredisi, Mortgage konut kredisi ve avans hesapları ile güzel ve avantajlı koşullar sizleri bekliyor. Sizlerde bu özel kampanya koşullarını kaçırmayın ve extra indirimlerden yararlanın.

AKBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL AYRICALIKLI KREDİ

Akbank Maaş müşterilerine bireysel kredilerde indirimli faiz oranları sizleri bekliyor. Bireysel kredilerde maaşını Akbank’tan alan müşterilerine özel sunduğu avantajlı oranlar ile ihtiyaçlarınızı karşılamak, düşlediğiniz eve ya da arabaya sahip olmak artık daha kolay. Siz maaş müşterilerine özel ayda sadece 297 TL taksitle 48 ay vadede 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi Akbank’ta!

AKBANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

5.000 TL 48 Ay Vade 1,29% Faiz oranları ile sizleri bekliyor. Aylık taksit tutarı 148,38 TL ve Kredi tahsis ücreti 25,00 TL dir. Toplam Geri ödeme Tutarı ise; 7.147,44 TL olarak hesaplanmıştır.

10.000 TL 48 Ay Vade 1,29% Faiz oranları ile sizleri bekliyor. Aylık taksit tutarı 296,77 TL ve Kredi tahsis ücreti 50,00 TL dir. Toplam Geri ödeme Tutarı ise; 14.294,88 TL olarak hesaplanmıştır.

25.000 TL 48 Ay Vade 1,19% Faiz oranları ile sizleri bekliyor. Aylık taksit tutarı 723,14 TL ve Kredi tahsis ücreti 125,00 TL dir. Toplam Geri ödeme Tutarı ise; 34.835,54 TL olarak hesaplanmıştır.

DENİZBANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Sizler maaşınızı Denizbank’tan alıyorsanız avantajlı faiz oranları ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 48 Ay vade ve 60.000 TL limitli bir kredi olduğunu da unutmayınız.

DENİZBANK ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

maas-musterilerimize-ozel-ihtiyac-kredisi-_-denizbank

ING BANK MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Ing Bank da maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredileri sunuyor. 48 Ay vade ve 50.000 TL üst limitli kredi. Üstelik faiz oranı da %1,34. Vade aralığı 3-48 aydır. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadardır. Ayrıca yalnızca ING Bank maaş müşterileri bu krediden yararlanabilmektedir.

ING BANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

maas-musterilerimize-ozel-_-ing-bank

Değerli dostlarımız, sizlerde maaşlarınızı yukarıda saydığımız bankalardan alıyorsanız o halde kredi ihtiyaçlarınızı da daha avantajlı ve uygun faiz oranları ile giderebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayın.

Ziraat, Vakıfbank, Halkbank emekli maaşının kaç katı kredi veriyor

En kolay kredi hangi bankadan alınır

Haftasonu EFT yapılır mı?

RİCA ETSEM BU YAZIYI DİĞER ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİNİ SAĞLAMA ADINA LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Yorum yapın