Bank Pozitif Evin Varsa Paran Var

Bank Pozitif Evin Varsa Paran Var, İşin Varsa Paran Var- Sevgili okurlarımız, parasız hiç bir işin dönmediği bir zamanda yaşıyoruz. Düğüne para, eve para, işe para, tatile para, arabaya para. Anlayacağınız para, para, para. Sizlere de kredi ihtiyacı duyabilirsiniz. Bundan dolayı da bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Lakin bankalarda çyle her kolunu sallayana kredi vermiyor. Bunun için bazı şart ve koşulları öne sürüyor. bu şartları sağlayabilirseniz anında kredi alabiliyorsunuz.

BANK POZİTİF EVİN VARSA PARAN VAR GENEL BİLGİ

Bankalar kredi verirken öncelikle düzenli bir gelir belgesi şartı istiyor. Diğer bir şartı ise kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Bu iki şart kredi alabilmeniz de ki en önemli koşullardan oluyor. Lakin bu şartlardan birini veya ikisini de taşımıyorsanız ve krediye ihtiyaç duyuyorsanız bank pozitif yanınızda. Sizinde eviniz ve iş yeriniz varsa rahatlıkla kredi alabiliyorsunuz. Dilerseniz şimdide bu kredinin detaylarına ve tüm özelliklerine sırasıyla değinelim.

BANK POZİTİF EVİN VARSA PARAN VAR ÖZELLİKLERİ

Kendi üzerinize kayıtlı bir eviniz veya iş yeriniz var ise, gayrimenkulünüzü teminat göstererek, tüm ihtiyaçlarınız için 500.000 TL’ye kadar kredinizi alabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız var ise evinizi, iş yerinizi satmayın ihtiyacınızı bank pozitif karşılasın, siz gayrimenkulünüzü tam değerinde, istediğiniz zaman paraya dönüştürün.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Krediyi 36 Ay vade ve % 1.49 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarı  3.791 TL dir. Toplam Ödeme Tutarı 136.475 TL olarak hesaplanmıştır. Tahsis Ücreti 500 TL, Ekspertiz Ücreti 491 TL, Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti 141,60 TL, Üçüncü Kişilere Yapılan Ödemeler 141,60 TL dir. Sigorta ücreti de YOK dur. Aylık Maliyet Oranı % 2,0710, Yıllık Maliyet Oranı ise % 24,8518 dir. Örnek Ödeme Planı, asgari faiz oranlarımız üzerinden oluşturulmuştur. Faiz ve komisyon tutarları müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. Size özel hazırlanacak ödeme planınızı başvurunuzu yaptıktan sonra görüntüleyebilirsiniz.

Standart apartman dairesi baz alınmıştır. Diğer taşınmazlara uygulanacak ekspertiz ücretleri şöyledir; Bağımsız bölüm niteliği kazanmış konut, ofis veya konut amaçlı müstakil binalarda 1-250m² için 491 TL 251-500m² için 614 TL, 501 -1.000m² için 735 TL, 1.001-5.000m² için 1.103 TL, 5.001m² ve üzeri için 1.771 TL’dir. Dükkan, plaza, iş merkezi, alışveriş merkezi vb. 1-100m² için 539 TL, 101-500m² için 637 TL, 501-2.000m² için 785 TL, 2.001-5.000m² için 1.222 TL, 5.001-20.000m² için 1.771 TL, 20.001m² ve üzeri için 2.125 TL’dir. Boğaziçi kanunu kapsamındaki yalı veya eski eser niteliğindeki köşklerde (Tescilli) tamamı 2.597 TL’dir. Fiyatlara KDV dahil edilmiştir.

KREDİ BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru: Başvurunuzu BURADAN kolayca yapın, hızlıca değerlendirilsin ardından ise banka sizi arayarak kredi sonucunuzu iletsin. Ekspertiz: Kredinizin onaylanması durumunda sizi arayarak yapılacak ekspertiz konusunda bilgi verilecektir. Çıkan ekspertiz raporuna göre kredinin koşullarını beraber belirleyebilirsiniz. Belge İmzalama: Uygun olduğunuz bir zamanda kredi belgesine imzanızı alacaklar. Son olarak da;

İpotek İşlemleri ve Kredi Kullandırım: Teminat gösterdiğiniz evinizin veya iş yerinizi ipotek konulabilmesi için sizinle tapuda buluşup işlemleri tamamlayacaklar ve kredi tutarınızı size iletecekler. Bundan sonrada Kredinizi güle güle kullanabilirsiniz.

BANK POZİTİF EVİN VARSA PARAN VAR İŞİN VARSA PARAN VAR AYRINTILARI

Bu krediyi alırken; Eviniz veya iş yeriniz kendi üzerinize olmalıdır. Eviniz veya iş yerinizin üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmamalıdır. Yapılacak ekspertiz sonucunda evin veya iş yerinizin acil satış değeri 100.000 TL ve üzerinde olmalıdır. (Ekspertiz çalışmasında evinizin acil satış değerinin zaman zaman piyasa değerinin altında çıkabileceğini dikkate alınız.) Evin acil satış değerinin %50’sine kadar kredi limiti sunulur.

İş yerinizin acil satış değerinin %25’ine kadar kredi limiti sunulur.  Evinizin veya iş yerinizin İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içinde olması gerekmektedir. Eviniz ve iş yeriniz son beş yıl içinde aile içi satışa konu olmamalıdır. Evinizin ve iş yerinizin Kat Mülkiyeti Tapusu veya Kat İrtifakı Tapusu olmalıdır. İş yerinizin dükkan veya ofis sınıfında olması gerekmektedir. (Benzin İstasyonu, Fabrika gibi iş yerleri değerlendirmeye alınmamaktadır.)

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde kredi ihtiyaçlarınızı elinizdeki gayrimenkulünüzü teminat göstererek giderebilirsiniz. Burada yapmanız gereken en önemli şeyin ödemelerinizi zamanında yapmanız gerektiğini unutmayınız. Ayrıca BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Notum Kaç

BankPozitif Dosya Masrafsız 36 Ay Vadeli 50.000 TL

Yorum yapın