Araban yoksa üzülme ING Bank Taşıt Kredisi yanında

İNG Bank Taşıt Kredisi, ing taşıt kredisi hesaplama, taşıt kredisi faiz oranları- Değerli okurlarımız, öyle bir zamanda yaşıyoruz ki arabasız olmuyor. Araba gerçekten de çok büyük bir ihtiyaç. Yağışlı havalarda işe gitmek için otobüs beklediğinizi düşünün ve önünüzden vızır vızır araçların geçtiğini. Yarım saat buz gibi havada beklemekten bıkmadınız mı? Yada aylık alışverişlerde ağır market poşetlerini eve taşımak sizlerin de mi canına tak etti?

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Araba artık lüks bir araç değil yada yalnızca zenginlerin kullanabileceği bir araç değil. Düşük gelirlisi de kullanıyor, yüksek gelirlisi de. Bir çok işimize yarıyor. Günlerdir evin içerisinde tıkılı mı kaldınız? Atlayın arabanıza ailecek güzel bir gezinti yada piknik yapın. Bugün araba alabilmeniz için ING Bank’ın Taşıt Kredisinden söz edeceğiz. Bu site üzerinden tüm bankaların taşıt kredisini paylaşıyoruz. Bu sayede en doğru bankayı bulabilirsiniz.  Haydi İNG’yi hep beraber inceleyelim.

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ehliyetinizi aldınız sonunda. Artık hayalinizdeki arabaya İNG ile kavuşmak çok kolay. İşlemleriniz çok kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca size özel ödeme planı da sunuluyor. Bunun dışında kaskonuzu da ing ile yaparsanız daha da özel faiz oranları uygulanıyor. İster 0 km araçlar için, isterseniz de 8 yaşına kadar olan araçlar için 2.el taşıt kredisi alabiliyorsunuz. Taşıt kredinizi 3 ay ile 48 ay arasında vadelendirebiliyorsunuz.

Ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor. Ekstrada teminat sunmanıza da gerek kalmıyor. Zira sadece satın aldığınız aracı teminat olarak göstermeniz yeterli oluyor. Faiz oranı ise %1,04’ten başlıyor. Dilerseniz şimdide ödeme planlarını inceleyelim. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 50 bin liradır.

İNG BANK TAŞIT KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
  • 20.000 TL Taşıt kredisini 6 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,04 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 3.480 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 20.883 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
  • 20.000 TL Taşıt kredisini 12 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 1.860 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 22.317 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
  • 20.000 TL Taşıt kredisini 24 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 1.025 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 24.603 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
  • 20.000 TL Taşıt kredisini 36 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 751 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 27.028 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.
  • 20.000 TL Taşıt kredisini 48 Ay vade ile alırsanız faiz oranı %1,44 olarak uygulanıyor. Aylık taksit tutarınız ise 616 TL dir. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 29.591TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 100 liradır.

 

Kredi tahsisi ücreti toplam kredinizin %0,5’i kadardır. Bundan dolayı da bu %0,5’i geçmez. Sizlere hayat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Zira dünyanın bin bir türlü hali var. Vefat durumunda sigorta şirketi hem borcunuzu öder, hemde ailenize tazminat öder. Bu sayede de geride kalanların üstüne borç yıkmış olmazsınız. Üstüne gider ayak bir faydanız bile dokunabilir. Online başvuruya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Değerli okurlarımız ING Bank taşıt kredisi hakkında merak ettiğiniz hususlara değindiğimizi düşünüyorum. Sizlerde yukarıdaki şartlar bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Bir yazının daha sonuna geldik. Doğru ve güncel finans haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

ING Bank 3 Ay ertelemeli %1,09 Faizli İhtiyaç Kredisi

Kredi Kartı Temassız Ödeme Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Yorum yapın