AlternatifBank Kış Kredisi Uzun Vade Uygun Faiz ile Sizleri Bekliyor

ABank Kış Kredisi, Alternatifbank Uygun Faizli Kış Kredisi- Para hepimize lazım. Dünyanın sistemi para üzerine kurulmuş bir defa. Lidyalılar bulmuş parayı. Günümüze kadarda çok daha fazla değerlenerek gelmiş. Para sayesinde hayatımızı çeviriyoruz. undan dolayı çalışmak ve üretmek durumundayız. Lakin aldığımız maaş tüm gereksinimlerimizi ve ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar yüklü bir meblağ değil. Aldığımız para ancak kıt kanaat geçinmemize yetiyor.

YA BÜYÜK İHTİYAÇLAR NE OLACAK?

Maaş ile ancak kredi kartı ve ufak taksitleri ödeyebiliyoruz ama çok daha büyük ihtiyaçlarımız oluyor. Örneğin genç ve çalışan kızlar artık çeyizlerini tamamlamak için krediye başvuruyorlar. Evlenecek olan erkekler ise düğünlerini kredi ile yapıyorlar. Kimisi ev eşyalarından bıkıyor ve yenilemek istiyor, kimisi ikinci el bir araç almak istiyor. Dolayısıyla büyük meblağlı ihtiyaçlarda banka kredilerine yöneliyoruz. Çünkü bu gereksinimler karşılanmazsa çok daha büyük sıkıntılı durumlara girebiliriz.

KREDİ ÇEKİLECEK AMA TÜM BANKALARI GÖZDEN GEÇİRDİNİZ Mİ?

Kredi çekeceğiz çekmesine ama faiz oranlarına ne demeli? Faizler yüksek ama kurtuluşta yok. evlenemeyecek miyiz? Dolayısıyla bankalara gidilecek, çıkar yolu yok. Lakin en doğru krediyi çekmeyi hedefliyorsunuz. Bu açıdan tüm bankaları gözden geçirmek mecburiyetindesiniz. Arkadaşlar ben sürekli kredi haberleri yaptığımdan, bir banka ile diğer bankanın verdiği krediler arasında fark çok büyük. Dolayısıyla küçük büyük banka demeden 1 saatinizi ayırmalısınız ve doğru krediyi bulmalısınız.

ABANK VAR DUYDUNUZ MU? ACABA BİRDE ONA MI BAKSANIZ?

Küçük büyük banka ayırımı yapmadan kredileri araştırmalısınız. Örneğin ABank var. Manşetten çok özel bir kredi kampanyası duyurmuş. tabi ihtiyaç kredisinden söz ediyorum. Peki ABank nasıl bir kampanya sunuyor? Bu yazımızın abank’ın kış kredisi kampanyasına ayırdık. Faiz oranı kaçtır? Vadesi nasıldır? Kredi hesaplamaları nasıldır? Bu soruların hepsini sizler için cevaplandırmaya çalışacağız. Bu sayede adı gibi alternatif bir kredi kampanyası elinizin altında olacak.

ABANK KIŞ KREDİSİ DETAYLARI

Kış ayında içinizi ısıtacak ve tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir kredi kampanyası düzenlenmiş. Sizlerde aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızda bu krediyi düşünebilirsiniz. Kredi vadesi en fazla 48 aydır. Bu olabilecek en yüksek taksit sayısıdır. Ayrıca Faiz oranı ise %1,25’dir. Ben bile geçenlerde mecburen büyük bir bankadan ufak bir kredi çektim. Çektiğim kredinin faizi %1,35 idi. Bu biraz mecburiyetten kaynaklandı ama gördüğünüz gibi ABank %1,25 ile gayet normal.

HESAPLAMALARDAN ÖNCE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Alacağınız kredinin Tahsis ücretinin olduğunu unutmayınız. Buna göre Kredi limitinizin binde 5’i tahsis ücretini verecektir. Ayrıca aşağıdaki hesaplamalarda diğer ücretler bölümünü göreceksiniz. Bu başlıktan kasıt yıllık hayat sigortası primidir. 35 yaşındaki erkek bir müşteri baz alınarak hesaplanmıştır. Hayat sigortası değişiklik gösterir. bunu belirleyen husus, kredinin vadesi, tutarı, kişinin yaşı ve cinsiyetidir. Bu arada yıllık maliyet oranına da vergiler eklenmemiştir.

ABANK 20.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

Abank’tan 20.000 TL almayı planladınız. Ödemenizi de 12 ya içerisinde yapacaksınız. Faiz oranının ise %1,25 olduğunu gördünüz. Peki aylık ne kadar ödeyeceğiz? Hemen onu da söyleyelim. Aylık taksidiniz 1.834 TL dir. Tabi %0,5 oranına göre kredi tahsis ücretiniz de otomatikman 100 lira çıkıyor. Diğer masraflar ise 42,32 TL dir. Çektiğiniz kredinin toplam geri ödemesi ise 22.003 TL dir. Son olarak Yıllık maliyet oranının %18,97 olduğunu belirtelim.

Abank’tan 20.000 TL almayı planladınız. Ödemenizi de 24 ya içerisinde yapacaksınız. Faiz oranının ise %1,25 olduğunu gördünüz. Peki aylık ne kadar ödeyeceğiz? Hemen onu da söyleyelim. Aylık taksidiniz 998 TL dir. Tabi %0,5 oranına göre kredi tahsis ücretiniz de otomatikman 100 lira çıkıyor. Diğer masraflar ise 73,44 TL dir. Çektiğiniz kredinin toplam geri ödemesi ise 23.964 TL dir. Son olarak Yıllık maliyet oranının %18,52 olduğunu belirtelim.

Abank’tan 20.000 TL almayı planladınız. Ödemenizi de 36 ya içerisinde yapacaksınız. Faiz oranının ise %1,25 olduğunu gördünüz. Peki aylık ne kadar ödeyeceğiz? Hemen onu da söyleyelim. Aylık taksidiniz 723 TL dir. Tabi %0,5 oranına göre kredi tahsis ücretiniz de otomatikman 100 lira çıkıyor. Diğer masraflar ise 111,88 TL dir. Çektiğiniz kredinin toplam geri ödemesi ise 26.030 TL dir. Son olarak Yıllık maliyet oranının %18,36 olduğunu belirtelim.

Abank’tan 20.000 TL almayı planladınız. Ödemenizi de 48 ya içerisinde yapacaksınız. Faiz oranının ise %1,25 olduğunu gördünüz. Peki aylık ne kadar ödeyeceğiz? Hemen onu da söyleyelim. Aylık taksidiniz 588 TL dir. Tabi %0,5 oranına göre kredi tahsis ücretiniz de otomatikman 100 lira çıkıyor. Diğer masraflar ise 161,48 TL dir. Çektiğiniz kredinin toplam geri ödemesi ise 28.201 TL dir. Son olarak Yıllık maliyet oranının %18,28 olduğunu belirtelim.

BAŞVURU NASIL YAPARIM?

Abank’a başvuru yapmak isteyenlerin ya şubelerine gitmeleri gerekiyor, yada online görüşme formunu doldurması gerekiyor. Online görüşme formuna ulaşmak için BURAYI tıklayabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ve açıklama bölümüne ne istediğinizi yazıyorsunuz. Ardından doğrulama kodu var. Bu kodu girdikten sonra kaydet butonuna basıyorsunuz. Aslında basit ve kolay. Ardından da yetkililer sizin ile iletişime geçiyor.

Sevgili okurlarımız, kredi lazım demiştiniz. Bizlerde sizler için bu yazıda Abank’a yer verdik. Bankaların tüm güncel kredi haberlerine bu siteden ulaşabilirsiniz. Abank’da bana uyar, aradığım kredi fena değil diyorsanız da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için kredi haberlerinden oluşan özel bir konu galerisi oluşturduk. Bu galeriden de istifade edeceğinizi düşünüyoruz. Merak ettiğinizi tıklayabilirsiniz. Yeni bir haberde buluşmak dileğiyle, hoşça kalın.

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK ARKADAŞLARINIZIN VE AKRABALARINIZIN DA GÖREBİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ?

Kredi alırken nelere dikkat edilir? İpuçları burada

Türkiye İş Bankası 100 Bin Lira Kış İhtiyaç Kredisi Detayları Burada

Kefilsiz Evraksız Online İhtiyaç Kredisi Qnb Finansbank’da

48 Ay Vadeli Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

 

Yorum yapın