Akbank Honda Taşıt Kredisi

Akbank Honda Taşıt Kredisi Kampanyası- Ah bir arabam olsa diyenlerden misiniz? Yada ehliyet aldım acaba hangi arabayı alsam diye düşünenlerden mi? Bu süreçte akbank’ın özel kampanyaları ile yanınızda olduğunu unutmayın sakın. Bugünkü yazımız Akbank Honda Taşıt Kredisi kampanyasına ait olacaktır. Otomobillerin otomobili diyebileceğimiz, sport özelliği ile Türkiye de en fazla tercih edilenler arasında yerini alıyor.

AKBANK HONDA TAŞIT KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

“Honda Hayat Onda” sloganı da kulaktan kulağa yayılıyor. Son teknolojik segmentleri bünyesinde barındıran özel bir otomobil markası olan Honda bir çok kişinin hayallerini süsleyecek kadar konforlu, rahat ve gösterişli. Akbank da bu zevkinizi bildiği için Honda marka araçlar için güzel bir kampanya başlatmış. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kampanyanın detaylarına inelim.

AKBANK HONDA TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI

Akbank ile Honda hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor. Honda Türkiye ile yapılan işbirliği sayesinde hayallerinizdeki araca Akbank’ın avantajlı kredi koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz. Araç sahibi olmak için bütçenizi zorlamanıza hiç gerek yok. Taşıt Kredisi için Akbank‘a gelin, “0” kilometre aracınız için kredinizi rahatça kullanın. Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin. Bu oran nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanmaktadır. Üstelik 48 Ay Vade ile ödeyebiliyorsunuz kredinizi.

KREDİ ALABİLMEK İÇİN GEREKLİ KOŞULLAR NELERDİR?

18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır. Gelir belgelenmelidir. Kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50‘sini geçmemelidir. Kredi hayat sigortası yaptırılır. Kasko Sigortası yaptırılır (Sigorta, vadesinin bitiminde kredi vadesi süresince yenilenir). Gerçek kişilere Ferdi kaza sigortası yaptırılmaktadır. Satın alınan araç üzerine rehin konulmaktadır.

BAŞVURUDA İHTİYAÇ DUYULAN BELGELER NELERDİR?

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi, Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge, Gelir durumunu gösteren belge ( Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge, Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası, Firma Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi, Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi, Emekliler: Hesap cüzdanı), Fatura veya Noter Satış Sözleşmesi (Fatura tarihinden itibaren en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanılabilir.)

ÖRNEK ÖDEME PLANI

40.000 TL Honda Taşıt Kredisini 36 Ay Vade ve %1,23 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.440,32 TL olacaktır. Toplamda ödeyeceğiniz Kredi Tutarı ise; 51.851,64 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 200,00 TL dir. Ferdi Kaza Sigorta ücreti yıllık ortalama yaklaşık 110 TL kadardır, kredili müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.Kasko Bedeli yıllık ortalama yaklaşık 1.000 TL kadardır, kredili müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kredi başvurusunu Akbank şubelerinden yapabilirsiniz. Ayrıca burayı tıklayarak da online olarak araç kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Cep Telefonu Numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

Değerli okurlarımız, akbank ile honda arasında yapılmış olan kredi kampanyasını sizlere iletmiş olduk. Bu krediyi bir yandan 48 ay vade gibi uzunca bir sürede ödeyebilir, diğer yandan ise araba ile olan tüm ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Bizden tanıtımını yapması gerisi size kalmış. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

KUVEYTTÜRK ARAÇ FİNANSMANI

SENET İLE 48 AY TAKSİT İLE ARABA SATIN ALMA

FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ

36 AY VADELİ 30.000 TL TAŞIT KREDİSİNİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ

EMİNOTOMOTİV

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.