Akbank 11 Ayın Sultanı Ramazan Axess 55 TL Chip Para Kampanyası

Akbank ramazan ayı kredi kartı kampanyası, Axess 55 TL Chip Para Hediye – Akbank ramazanın tadını doya doya yaşamanız için özel bir kredi kartı kampanyası başlatmış. Ramazan ayı bereket ve rahmet ayı olsa da masrafları ile geliyor. Akbank’da kredi kartı kullanıcıları için yaptığı harcamalar karşılığında kazanabilecekleri chip para veriyor. Sizlerde hiç olmazsa bu harcamalarınızı daha da ucuza getirebilirsiniz. Peki bu kampanyanın detayları neler? Aklınızdaki tüm soru işaretlerinin cevabı yazımızın devamında.

AKBANK AXESS RAMAZAN KAMPANYASI

Sevgili okurlarımız, Akbank diğer kredi kartı kampanyalarına binaen ufak değişiklik ile sizlere kredi kartı kampanyası sunuyor. Axessliler nümerikte olsa biraz daha fazla kazanabiliyorlar. Axess ramazan kampanyasına göre tek seferde yapacağınız market, akaryakıt ve restoranlarda 100 lira ve üstü her alışverişinizde 11 TL chip para kazanıyorsunuz. Toplamda ise kazandığınız chip para 55 TL oluyor. Kampanya 23 mayıs 2017 tarihinde başlıyor. Kampanyanın bitiş tarihi ise 27 haziran 2017 saat:23.59 dur.

KAMPANYAYA KATILIM

kampanyaya katılım için bir kısa mesaj atmanız gerekiyor. Bunun için de RAMAZAN yazıyorsunuz ve bu mesajınızı 4566’ya yolluyorsunuz. SMS ücreti 0,65 TL dir ve her operatör kendisi tahsis edecektir. Birde online başvuru şansınız da bulunuyor. Online Başvuru İçin BURAYI tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada KAMPANYAYA KATIL butonunu tıklayarak da hemen kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra bireysel ve ticari axess, neo ve free kartlarınız ile harcama yaparak chip para toplayabilirsiniz.

KAMPANYA AYRINTILARI

Bir müşteri en fazla 55 TL Chip Para Kazanabilir. Arkadaşlar burada çok dikkatli olmalısınız. Zira AKbank’da tıpkı diğer bankalar gibi aynı gün aynı iş yerinde yaptığınız 100 TL ve üzeri bir kaç alışverişinizden yalnızca birini dahil ediyor. Bu açıdan eğer aynı yerden bir kaç defa alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, aynı gün değilde, farklı günlerde yapın. Bu size fazladan chip para kazandıracaktır. Bu husus kampanyanın en önemli maddesidir. Kazandığınız chip paralar harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir.

Kazandığınız chip paraları da 7 gün içerisinde harcamanız gerekiyor. yoksa geri alınacaktır. Eğer harcamalarınızı iptal ederseniz, kazandığınız chip para da iptal oluyor. Bu kampanyaya wings ile yapılan harcamalar, nakit çekimler ve chip para harcmalaarı dahil değildir. Lütfen buna dikkat ediniz.

“Akbank 11 Ayın Sultanı Ramazan Axess 55 TL Chip Para Kampanyası” üzerine bir yorum

Yorum yapın