ABank Bonus Bedavası En Bol Kart

Alternatifbank Bonus Kredi Kartı- Kredi kartlarının sihirli bir gücü olsa gerek ki, Bankalararası Kart Merkezinin 2016 yılının 3. dönem verilerine göre ülkemizdeki kredi kartı sayısı 57.741.765 dir. Bu rakam insanların kart arayışını da belirtiyor esasen. Bizde her zaman şu sözü dile getiriyor. Herkese bir kredi kartı şart ama yalnızca bir tane olması taraftarıyım. Bu kart hem bol bol size bonus para kazandıracak, hem avantajlı hemde kampanyaları olacak.

ABANK BONUS KREDİ KARTI ÖN AÇIKLAMA

Esasen ülkemizde buna benzer kredi kartları var. Anlayacağınız insanların genel itibariyle yoğunlaştığı ve size özel fırsatlar sunan kredi kartları var. Bizlerde bu gün sizlere güzel bir kredi kartı fırsatını haberleştirerek sunmaya çalışacağız. ABANK bonus kredi kartları son zamanlarda gördüğümüz kartlardan bir tanesi. Bizlerde bu kart neleri sunuyor, neleri getiriyor, hangi kampanyalara sahip? bu soruların hepsini sizlere sunmaya çalışacağız.

ABANK BONUS KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Bonus kredi kartları Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı kartı olma özeliğine sahiptir. bundan dolayıda bir çok kişinin cebinde taşıdığı karttır. Üzerinde VISA veya MASTER  amblemleri bulunur. Hem ülkemizde hemde tüm yurt dışında milyonlarca bonus üye iş yerinde rahatça harcama yapma imkanı sunar. Siz harcarsınız, harcadıkça da bedava bonus kazanıyorsunuz. Elde ettiğiniz bonusu da dilediğiniz yerde harcarsınız. Özel hizmeti olan bir sistem esasen.

ABANK BONUS KREDİ KARTI AYRICALIKLARI

Bonus üye iş yerlerinden taksitli alışveriş yapabilme imkanı sunar. Bu sayede de ulaşmada zorluk çektiğiniz ürünleri taksit yapabilme özelliği sayesinde anında elde edebilirsiniz. Ayrıca taksitli alışveriş yaptıkça da bonus kazanırsınız. Ayrıca size özel kampanyalarda sunuluyor. Yazımızın devamında bu kampanyalara yer ayıracağız. Bunun dışında acil paraya sıkıştığınızda Nakit Avans kullanma özelliği sayesinde ATM’lerden para çekebilirsiniz.

ABANK Bonus kredi kartını dilerseniz Banka Kartı olarak da kullanabilirsiniz. Hesaplarınız ulaşabilirsiniz. Kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. Başvuru için iletişim sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi Abank şube ve ATM’lerinden PTT online şubelerinden ve Halkbank şubelerinden ve ATM’lerinden ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

ABANK BONUS KREDİ KARTI KAMPANYALARI
  • ABank Bonus Kredi kartı ile Adil Işık’ta +4 taksit
  • ABank Bonus ile Baymak’ta +6 taksit
  • ABank Bonus Kredi kartı ile Touristica’da +9 taksit
  • ABank Bonusla Anı Tur’da +9 taksit
  • ABank Bonus’la beyaz eşya alışverişlerinde +3 taksit
  • ABank Bonus’la Alfemo’da peşin fiyatına 12 taksit
  • ABank Bonus Kredi kartı ile Kemal Tanca’da 7 taksit
  • ABank Bonus Kredi kartı ile Michael Kors’da 7 taksit
  • ABank Bonus Kredi kartı ile e-bebek’de 2 taksitli işlemlerde +4 taksit

 

Değerli okurlarımız yukarıda sadece kampanyaların bir bölümünü sizler için paylaşmaya çalıştık. Onlarca kampanya sizi bekliyor. Tabi değerlendime işi size kalıyor. Bizden haberi yapması. Bu özel yazının da sonuna gelmiş olduk. Aşağıda sizler için hazırladığımız farklı yazılardan oluşturduğumuz konu galerimizi de inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

ABank %11,50 Tanışma Faizli VOV Hoşgeldin Hesabı

Düşük Faiz için ABank Yılbaşı Kredisi

Dijital Cüzdan BKM Express ile Güvenli Alışveriş İmkanı

CEPTETEB Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi ile Borçlarınızı Hafifletin

 

Yorum yapın