ABank %11,50 Tanışma Faizli VOV Hoşgeldin Hesabı

ABank VOV Hoşgeldin Hesabı- 724kredi.net ailesi olarak nerede işinize yarayabilecek bir bilgi var ise kendimize ait özgün bir dil ile anlatmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuz yaşam şartlarımız ekonomik parametreler üzerine inşa edilmiş. Kredi alamadan, kredi kartı kullanmadan ve para ile iştigal olmadan yaşayabilmemiz zor. Bundan dolayı ev, araba gibi değerli menkulleri aldığımız gibi birde elimizin altında nakit para da oluyor. Bu parayı da faize yatırıp ihtiyaç duyduğumuzda harcıyoruz.

ABANK VOV HOŞGELDİN HESABI GİRİŞ

Kimileri için en iyi ve en güvenilir birikim para biriktirme. Bundan dolayı da kimisi TL, Kimisi dolar, Kimisi de Euro biriktiriyor. Lakin evde birikim her zaman risk olduğundan bunu bir banka şubesinde biriktirmeyi ve değerlendirmeyi tercih ediyorlar. Lakin banka tercih ederken de en iyi faiz oranlısını istiyorlar. Bankalarda hoşgeldin faizi ile sizleri birikimleriniz ile bekliyorlar. bu bankalardan birisi de ABANK. ABANK vov hoşgeldin faizi ile sizi karşılamak istiyor.

ABANK (ALTERNATİFBANK) GENEL BİLGİ

Abank adını fazla duyurmamış olsa da yaptığı kampanya, ürün ve hizmetleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. Abank diğer adıyla Alternatifbank 1991 yılından beri yani 25 yıldır faaliyet gösteriyor. %75’i Katar’ın büyük bankalarından biri olan The Commercial Bank of Qatar’a bağlıdır. geri kalan hissesi ise Anadolu grubuna aittir. Bunu paylaşmamızın nedeni banka hakkında daha fazla bilgi edinmenizdir. Sonuçta paranızı yatıracağınız bankanın geçmişini de bilmeniz gerekiyor.

ABANK VOV HOŞGELDİN HESABI ÖZELLİKLERİ

Abank VOV hesap ile vade bekleme gibi bir derdini yoktur. Dilediğiniz zaman para çekebilir, dilediğiniz zaman da para yatırabilirsiniz. Bu işlemler vadenizin bozulmasına bir sebebiyet vermez. Nasıl ki vadesiz hesaptan istediğiniz anda para çekebiliyorsanız ve vadeli hesaptan da faiz alıyorsanız, VOV hesabı da aynı şekil de bu iki hesabından özelliğini bünyesinde barındırır. Hesabınızdaki para günlük olarak faiz alır. O gün hesabınızda ne kadar paranız varsa faiz alarak değerlenir.

Dolayısıyla paranızı çekmeniz yada yatırmanız vadenizi bozmaz ve o gün ne kadarsa ona göre değerlenir. Bankacılık iş ve işlemlerinizi de bu hesap ile yürütebilirsiniz. EFT ve Havale işlemlerinizi de rahatlıkla bu hesap üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ve kredi kartlarınızı da bu hesap sayesinde ödeyebilirsiniz. ABank VOV Hesap ile istediğiniz döviz cinsinden açtırabilirsiniz.  TL, Dolar ve Euro. Lakin yalnızca bir adet döviz cinsini kullanabilirsiniz.

ABANK VOV HOŞGELDİN FAİZİ NE KADAR?

ABank VOV Hesabına birikimlerinizi getirirseniz bankada size özel bir hoş geldin faizi sunuyor. Bu faiz oranı ilk 2 ay yani 60 gün için geçerli oluyor. Ardından bankanın size sunmuş olduğu standart faiz oranına geçiyorsunuz. bu durumu daha da iyi anlayabilmeniz için rakamlar ile ifade edelim isterseniz. Abank TL’nize 60 gün boyunca %11,50 Faiz oranı uyguluyor. Dolar birikiminize %3 ve Euro birikimlerinize ise %1,50 faiz imkanı sunuyor.

60 günün sonunda ise TL birikiminiz için uygulanan faiz oranı %8 dir. Eğer Dolar hesabı açtırdıysanız 60 gün sonunda %0,10 faiz ve Euro ile hesap açtırdıysanız da %0,05 faiz oranına dönüyor.

ABANK VOV HOŞGELDİN HESABI DETAYLARI

Bu hesap ile güzel bir tasarruf elde edebilirsiniz. Gerek hoş geldin faizi gerekse standart faizi çok uygun. Banka da ilk defa hesap açtıracak olanlar bu kampanyadan da yararlanabilirler. Demin yukarıda belirtmiştim ama tekrardan altını çizmek istiyorum. Tüm döviz seçeneklerinden yalnızca biri için bu avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Avantajlı faiz avantajının 60 gün süre ile geçerli olduğunu unutmayın. Bu krediyi sıfır ücret ile açabiliyorsunuz.

Lakin faiz işleyebilmesi için bir limitinin olduğunu da unutmayın. Alt Limit 6.000 TL ve vadesiz bakiyesi de 5.000 TL dir. en üst limit ise 500 bin liradır. saat 17.00’dan sonra hesabınıza para yatırırsanız faiziniz ertesi gün işler bu rakam için.

ABANK’da paraların biriktirilmesi ve değerlendirilmesi için bir alternatif olabilir. Bu açıdan bakıldığında güzel bir hoşgeldin faizi sunulmuş. Bu haberi de sizlere aktarmış olduk. Tüm kredi ve ekonomi haberleri için bizi okumaya devam edin. Ayrıca aşağıdaki farklı konu başlıklarından oluşturduğumuz konu galerimizi de incelemeyi unutmayın.

Düşük Faiz için ABank Yılbaşı Kredisi

Dijital Cüzdan BKM Express ile Güvenli Alışveriş İmkanı

Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanır? Hangi Önlemleri Almalıyım?

Yorum yapın