199 TL’ye PTT Mini Kasko

199 TL’ye PTT Mini Kasko- Değerli okurlarımız, arabalar oldukça büyük bir ihtiyaç ve önemli bir zaruriyetimiz. Lüksten ve ihtişamdan ziyade ihtiyaçlarımızı karşılayan önemli bir araç. Tabi bu araçlar ucuz makineler değil. Dolayısıyla birikimler sonucu aldığımız arabalarımızı da bir güvence altına almak istiyoruz. Bundan dolayı da Araçlarımıza kasko yaptırıyoruz. Ama Kasko da öyle ucuz bir meblağ değil. Geçenlerde bir arkadaşıma 1700 TL kasko hesabı biçmişler. Düşünün 10 yıl bu parayı biriktirseniz ortahalli bir araç daha alınır.

PTT MİNİ KASKO GİRİŞ BİLGİLERİ

Bizlerde sizlere alternatif oluşturma adına bugün 199 TL’ye PTT Mini Kasko hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Son zamanlarda oldukça fazla rağbet edilen bir Kasko kampanyası. Bir şeyin ucuzunu ödemek varken neden pahalısını ödeyelim ki? Dilerseniz daha fazla vakit harcamadan bu kasko kampanyasının detaylarına inelim.

PTT MİNİ KASKO NELERİ KAPSAMAKTADIR?

PTT Mini Kasko Nedir ve Neleri Kapsar? PTTSigorta’ya özel Mini Kasko ile aracınıza gözünüz gibi bakabilirsiniz, üstelik 199 TL’ye.  Aracınızı 2.000 TL’ye kadar hasarlarda koruma altına alabilir, mini onarım teminatıyla ufak hasarlarınızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Çarpışma: Bu teminatla aracınız 2.000 TL’ye kadar çarpma – çarpışma hasarlarında teminat altına alınmaktadır.

MİNİ KASKO TEMİNATLARI

Mini Onarım Teminatı: Aracınızı 30 cm’e kadar boya hasarları, 5 cm’e kadar iç döşeme hasarları, 5 cm’e kadar boyasız kaporta göçükleri gibi küçük hasarlar mevcut hasar sınırlandırmanızı etkilemeden anlaşmalı servislerde tamir ettirebilirsiniz. Evde Bakım Teminatı: Geçirdiğiniz ani ve beklenmedik bir kaza sonrası evde bakım almanız gerekiyorsa hemşire, fiziksel tedavi gibi giderlerinizi karşılamak için günlük 50 TL’den azami 30 gün tazminat ödemesi alırsınız. Bu teminattan faydalanabilmek için hastanede yatmış olmanız gerekmektedir.

Kişisel Eşyalar Teminatı: Aracınızda bulunan özel eşyalarınızı, “Kasko Sigortası Genel Şartları” kapsamında güvence altına alınan risklere karşı 500 TL’ye kadar teminat altına alır. iPad, dizüstü bilgisayar vb. mobil elektronik cihazların bagajda bulunması şartıyla çalınma riskine karşı da güvence altına alınmıştır. Sürücü / Yolcu Ferdi Kaza Teminatı: Sürücünün veya aracınızda bulunan yolcuların trafik kazası neticesinde vefat etmeleri durumunda veya sürekli sakat kalmaları durumu ile tedavi masrafları güvence altına alınmaktadır.

Ayrıca detaylı bilgi için size en yakın PTT Şubesine uğrayabilir veya 0850 724 77 88 PTTSigorta Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Dediğim gibi sizlere bir alternatif oluşturması adına kaleme aldığımız bir yazı oldu. Ufak araç masraflarınız için ideal bir kasko kampanyası. Haber yapması bizden. Değerlendirmesi de sizlere kalıyor artık. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

PTT HGS HİZMETLERİ

PTT PARA GÖNDERME ÜCRETLERİ

PTT POSTA ÇEKİ HESAP AÇMA

MAAŞINI PTT'DEN ALAN EMEKLİLERE AKTİFBANK ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

PTT KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİRSİNİZ

PTT KART VE PTT BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM VATANDAŞLARIMIZA DUYURABİLME ADINA FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ.

Yorum yapın