%1,14 faiz oranlı Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

48 ay vadeli, %1,14 faiz oranlı Garanti İhtiyaç Kredisi- Dünyamız öyle bir hal aldı ki, oksijen kadar kredide hayatımızı devam ettirmemiz için önemli ve lazım olan bir unsur. Hatta para olmadan nefes bile alamıyorum diyen çok inansa şahit oldum. Bu durumda da hani haksız sayılmazlar çünkü ihtiyacımız olan ürünler çok pahalı ve cebimizde de bu ürünleri bir seferde çıkarıp da alacak para yok. Böyle bir durumda mecburen bankalardan kredi Çekmek gerekiyor.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN BİLGİ

Bankalar kredi notu yüksek ve düzenli bir gelire sahip olan insanlara kredi verebilmek için can atıyorlar. Ama asıl sorun acaba hangi banka en düşük faizli ve en az tahsisi ücretli kredi veriyor’un cevabı ne? Bizlerde bu cevabı bulabilmeniz adına 724kredi.net ailesi olarak bankaların kredi haberlerini sizler ile paylaşarak en doğru kararları vermenize yardımcı oluyoruz. Bugünde Garanti bankasının ihtiyaç kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Hazırsanız başlayabiliriz.

Kredi Notumu Nasıl öğrenirim? Tüm Detayları İle Burada…

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Malumunuz ihtiyaç kredilerinde, kredi vadesi 36 aydan 48 aya çıkarıldı. Ayrıca Devlet bankalarındaki faiz oranları ciddi manada düşüşe geçti. Tabi özel bankalarda daha fazla dayanamayarak, kredi faizlerini aşağıya çekmiş oldular. Buda tüketicilerin yararına olan bir durum. Garanti bankası da oldukça hoş bir kredi kampanyası düzenlemiş. Bu kredi kampanyasına göre; Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Garanti’de sizleri bekliyor.

Siz de 48 aya varan %1,14’ten başlayan ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.

Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda müşteriler onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kredi risk raporunuzunu Garanti İnternet‘ten alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

25.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,33 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 375 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 21,2653 dir. Toplam Maliyet ise 36.101,51 TL dir.

50.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,14 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1427,69 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL ve Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı da 750 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı % 18,0332 dir. Toplam Maliyet ise 68.779,17 TL dir.

KATILIM KOŞULLARI

Kampanya kapsamında %1,14 faiz oranı 50.000 TL ve üzeri tutarlarda bireysel ihtiyaç kredileri için 48 ay vadede geçerlidir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. “Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.  Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Maaş ödemesini Garantiden almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit yirmi beş bin türk lirasıdır.

Bireysel ihtiyaç kredilerinin minimum vadesi 3 ay, maksimum vadesi 48 ay olabilir. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru internet şubesi kullanıcıları için geçerlidir. Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin kamu kimliği de gerekmektedir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir.  Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir.

Esasen oldukça iyi bir faiz oranı belirlenmiş. Kredi tahsisi ücretinin makul düzeylerde olduğunu da söyleyebiliriz. Ama tabiki de son değerlendirme sizlere kalıyor. Biz olan biteni olduğu kadarıyla aktarmaya çalıştık. Bu yazı dışında daha farklı konu başlıklarımıza da aşağıdaki konu linklerimizden ulaşabilirsiniz. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

Garanti, Yapı kredi, Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bank Bonus Kredi Kartı Kampanyaları

Garanti’den Gençlere Bonus Flexi Kart

Garanti Smart Fonlar ile Yüksek Getiri Elde Edin

RİCA ETSEM ARKADAŞLARINIZIN DA BU KONUYU OKUYABİLMESİ ADINA LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.