1 SMS İle Kredi Başvurusu

1 SMS İle Kredi Başvurusu- Zaman eşittir Nakit, Nakit eşittir Zaman. Hepimiz iş güç sahibi insanlarız. Bir krediye başvuracağız diye saatlerimiz harcamak istemiyoruz açıkçası. Ama gel gör ki kredisiz de yapamıyoruz. Para çok önemli bir değer. Para olduğu zaman istediğimiz bir çok ürüne ulaşabiliyoruz. Tüm ihtiyaçlarımızı anında giderebiliyoruz. Bundan dolayı da bankalardan daha doğrusu krediden vazgeçemiyoruz. Mecburen dükkanı bırakacak kimsede olmadığından kapatıp bankanın yolunu tutuyoruz.

1 SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU GENEL AÇIKLAMA

Çoğu zamanda başvurularımız çeşitli nedenlerden dolayı geri dönüyor. Durum böyle olunca da saatlerimizde boşuna gitmiş oluyor. Aynı zaman da elimizde boş dönmüş oluyoruz. Yok mu bu işin kolayı? dediğinizi duyar gibiyiz. Merak etmeyin. Bir çok banka müşterilerinin bu şekilde sıkıntı çekmemesi için SMS ile kredi başvurusu imkanı tanıyor. Bizlerde yazımızın devamında bu bankaları kampanyaları ile sizlere sunmaya çalışacağız. Hadi bakalım.

VAKIFBANK KIŞ KREDİSİ

Vakıfbank %1,15’den başlayan faiz oranı ile 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. Gelir belgesi olan bu krediye başvuruda bulunabilir. Taksit sayısını ise 3 ay ile 48 ay arasında belirleyebiliyorsunuz. Kredi tahsisi ücreti ve Hayat sigortasının yapıldığını da bilmeniz gerekiyor. Bu krediden yararlanmak için Cep telefonunuzun mesaj bölümüne KREDI yazıyorsunuz ve sonra bir boşluk bırakıyorsunuz. Ardından TC Numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk ve aylık gelirinizi yazıyorsunuz.

En işlem olarak da 0,65 TL karşılığında hangi operatörü kullanıyorsanız kullanın 5724’e mesaj atıyorsunuz. hepsi bu kadar. Daha da iyi anlaşılması için bir örnek verelim; KREDI 98765432112 2250

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

10 lira krediyi %1,17 faiz oranlarından başlayan rakamlarla alabilirsiniz. En yüksek faiz oranı ise %1,62 dir. Faiz oranını sizlerin kredi notunuz belirler. Kredi notu yüksek olan düşük faiz ile kredi alırlar. Bu krediyi şimdi alıp 3 ay sonra ödemesine başlayabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için Turkcell Avea, Vodofone hangi GSM şirketini kullanıyorsanız kullanın T.C. Kimlik Numaranızı 5030’a yollayabilir ve ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ODEABANK İHTİYAÇ KREDİSİ

75 yaşını tamamlamamış herkes bu krediye başvurusunu gerçekleştirebilir. Günde 10 TL ödeyerek 10 bin lira alabilirsiniz. Faiz oranını kredi skoru yani kredi notunuz belirliyor. En düşük faiz oranı %1,29 ve en yüksek faiz oranı ise %179 dur. Kredi vadesi ise 48 aya kadar yapılabiliyor. Bu krediye SMS ile başvurmak için büyük harfler ile NAKIT yazıyorsunuz ve bir boşluk bıraktıktan sonra Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. En sonda da 8444’e mesaj yolluyorsunuz.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

%1,14 faiz oranı ile 25 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Lakin faiz oranı müşterinin özeline göre değişebiliyor. Bundan dolayı en yüksek faiz oranı ise %1,40’dır. Hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Kredi tahsisi ücreti de alınıyor. aldığınız krediyi 48 ay vadelendirerek ödeyebilirsiniz. Bu krediye 1 tek sms ile başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne Kredi türünü yazmanız gerekiyor.

Sonrasında da boşluk bırakarak vatandaşlık numaranızı yazıyorsunuz ve bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazıyorsunuz. Ardından da 4411’e mesaj atıyorsunuz. Örneğin; Bireysel 111112222212 3000

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Bu kampanya ile alabileceğiniz en büyük rakam 50 bin liradır. Minimum 3 ay, maksimum 48 ay vade yapabilme imkanınız da var. Faiz oranı ise %1,49 olarak belirlenmiş. 10 bin lirada alınacak kredi tahsis ücreti 52,5 TL dir. Sizlerde bu krediye 2 dakikada başvurmak isterseniz Telefonunuzun mesaj uygulamasına aralarında birer boşluk koyarak; sırasıyla Kredi  ve T.C: Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Sonrada 1953’e SMS atıyorsunuz. Başvuru sonucu da cebinize geliveriyor.

Değerli dostlarımız 5 büyük bankanın  kredi kampanya bilgilerini ve SMS ile nasıl başvuru yapacağınızı belirtmeye çalıştık. Sizlerde vakit ayırıp da o çok istediğiniz kredi için başvuru gerçekleştiremiyorsanız bu yazı sayesinde hemencecik kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Şimdilik bizden bu kadar. Bankaların güncel kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam edin. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız, farklı konu başlıklarından oluşturduğumuz galerimizi incelemenizi de tavsiye ederiz.

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Bankaların Karşılaştırmalı Konut Kredileri

Vakıfbank’dan KOBİ’lere 84 Ay Vadeli KfW İşbirliği İle 500 Bin Lira Kredi

Beyaz Eşya Alacağım Banka kartına taksit yapılıyor mu?

Başvurusu yapılmış kredinin iptali nasıl gerçekleştirilir?

Yorum yapın