Ziraat Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Maximum Kredi Kartı Başvurusu- Ekonominin nabzının attığı 724kredi.net‘in değerli okurları, bugün sizler için özel bir kredi kartının tanıtımını yapacağız. Yani Ziraat Maximum Kredi Kartı hakkında detaylı bir bilgilendirme yapmayı planlıyoruz. Malumunuz kredi kartları olmadan hayat dönmüyor. Şöyle özellikli bir kredi kartı herkese lazım. Hem bolca hediye para, hem kampanyalar hemde avantajlar. Bunların hepsinin bir arada olduğu kredi kartları her zaman işinize yarar.

ZİRAAT BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI GENEL BİLGİLER

5 Tane özelliksiz kredi kartı yerine bir tane bol özellikleri olan kredi kartını her zaman tercih ederim. Hem fazla kredi kartı taşımak da riskli ve tehlikeli. Cüzdanınızda bir tane kredi kartı taşıyın ama sağlam bir kart olsun. İşte bugün söz edeceğimiz kredi kartı da bu saydıklarımıza değer güzel bir kart. Dilerseniz Ziraat Maximum kredi kartı özelliklerine hızlı bir geçiş yapalım.

ZİRAAT MAXİMUM KREDİ KARTI DETAYLARI

Ziraat Maximum Kredi Kart Detayları: Bütçenizi sarsmayan ücret ve faizlere sahip Ziraat Maximum kredi kartımızı alın, alışveriş ve nakit avansın tadını çıkarın. Hem puan kazanın, hem alışverişlerinizi taksitlendirerek bütçenizi sarsmayın. Harcadıkça kazandıran, sunduğu maksimum kolaylık ve ayrıcalıklarla alışverişi keyifli hale getiren Ziraat Maximum kredi kartınızla Maximum dünyasının ayrıcalığını yaşayın. Kartınızın Temassız özelliği ile 50 TL ve altı işlemleri şifresiz ve hızlı yapın.

MAXİMUM KART ÖZELLİKLERİ

Ziraat Maximum Kredi Kart Özellikleri: Türkiye’de sayıları 200.000’e yaklaşan Maximum üye kuruluşlarında; taksitli alışveriş yapabilir, Maxi Puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Maximum Kart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizden kazandığınız Maxi Puan‘larınızı anında para yerine harcayabilirsiniz. Dilerseniz sevdikleriniz için ek kart başvurusu yaparak onların da Ziraat Maximum Kart ayrıcalıklarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ödeme imkanlarınız doğrultusunda uygun hesap kesim ve son ödeme tarihleri arasından seçim yapabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI MAXİMUM KART NAKİT AVANS ÖZELLİĞİ

Dönem borcunuzu belirtilen oranda ödeyerek geri kalanını kredilendirebilirsiniz. Ziraat Maximum kredi kartınızla günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz. Kredi Kartı borcunuzu otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz. Ayrıca kartınıza internet şube, mobil şube, telefon bankacılığı ve ATM’lerimiz aracılığıyla veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ziraat Bank Kredi Kartları; belirli süre sınırlamaları dahilinde kopyalama, kaybolma ve çalınmaya karşı teminat altındadır.

ZİRAAT MAXİMUM KARTA NASIL VE NEREDEN BAŞVURULUR?

Başvuru Kanalları Nelerdir? Şubeler, İnternet Sitesi, İnternet Şubesi, Ziraat Mobil, Çağrı Merkezi ve ATM ler den Ziraat Maximum kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere kolaylık olması adına dilerseniz burayı tıklayarak da online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfa da T.C. Kimlik numaranızı, Cep telefonu numaranızı, gelirinizi ve istediğiniz kredi kartı limitinizi girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Değerli okurlarımız, Ziraat bankası güzel bir kredi kartı yapmış. Sizlerde kart arayışı içerisindeyseniz Ziraat Maximum kredi kartını düşünebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

ZİRAAT BANKASI GENÇ BANKKART

KART AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.