Türkiye Finans Altın Ürünleriyle Yatırımlarınız Değerlensin

Türkiye Finans Altın Ürünleri, Altın Hesap, Altın Katılma Hesabı, Altın Şube- Gelmiş geçmiş en büyük yatırım aracı Altındır. Altın geçmişte nasıl değerliyse ve uğrunda nasıl savaşlar yapılıyorsa, bugünde altın aynı derecede kıymetli ve değerli. Bunun bilincinden olan insanlar riskede girmemek adına altın biriktiriyorlar. Çünkü bir yerden toprak alıyorsun 20 yıl değerlenmiyor, sonra sinirleniyorsun ve satıyorsun ertesi yıl değer kazanıyor. Anlayacağınız riskli iş.

TÜRKİYE FİNANS ALTIN ÜRÜNLERİ GENEL AÇIKLAMA

Bundan dolayı en güvenilir yatırım aracı olarak altın gözüküyor. Lakin altın biriktirmeninde bazı sıkıntıları oluyor. Düşünün 10 yıl boyunca altın biriktiriyorsunuz ve sonra bir hırsız bir gecede gelip bu emeğinizi alıp götürüyor. Siz yemiyorsunun içmiyorsunuz hatta ve hatta üstünüze ve başınıza dahi almıyorsunuz ama başkası bir çırpıda bu birikimi alıyor. Bizlerde hem güvenli bir şekilde altın biriktimeniz için hemde altınınızın değer kazanması adına bugün Türkiye Finans Altın Ürünleri hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunacağız.

TÜRKİYE FİNANS ALTIN ÜRÜNLERİ

Türkiye Finans Altın Ürünleri, birikimlerini ve yatırımlarını kıymetli maden hesaplarında değerlendirmek isteyenler için avantajlı seçenekler sunuyor. Altın Hesap ve Gümüş Hesap ile birikimlerinizi cari hesabınızda değerlendirebilir, Altın Katılma Hesabı ve Gümüş Katılma Hesabı ile belirli vadelerde kâr payı elde edebilirsiniz. Her gün farklı bir şubemizde düzenlenen Altın Günleri’ni takip ederek evinizde sakladığınız altınlarınızı kaybolma, çalınma riski olmadan yatırıma dönüştürebilirsiniz. Altın ve Gümüş Hesaplarınızı Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden de takip edebilir, 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.

ALTIN HESAP

Altın Hesap, birikimlerinizi altın olarak değerlendirmenize olanak sağlayan, dilediğiniz zaman gram bazında altın alım satımı yapabileceğiniz vadesiz bir hesap türüdür. Altın Hesap’ın Avantajları: Altın Hesap, birikimlerinizi güvenle değerlendirmenizi sağlar. Türk Lirası ve Amerikan Doları karşılığında alım satım yapabilirsiniz. Altın alım satım işlemlerinizi gün boyu güncel olan piyasa fiyatlarıyla yapabilirsiniz.

İşlemlerinizi Türkiye Finans Şubelerinden, İnternet Şubesi, Mobil Şube ya da Telefon Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Altın Hesabınızdan bankamızdaki diğer altın hesaplara havale yapabilirsiniz. Altın Hesap’ın Özellikleri: Minimum işlem tutarı 0.01 gramdır. Alım satımı yapılan Altın 995/1000 saflıktadır. 1 gramdan 1 kilograma kadar fiziki altın talepleriniz tüm şubelerimiz aracılığı ile karşılanabilmektedir.

Fiziki teslimat sırasında oluşacak olan masraflarla ilgili detaylı bilgiyi Türkiye Finans Şubelerinden alabilirsiniz. Gerçek kişiler için açılan Kıymetli Maden Depo Hesaplarının 100.000 TL’ye kadar kısmı Tasarruf Mevduatı Sigortasına tabidir. Altın Hesap Nasıl Açılır?: Altın Hesabınızı size en yakın Türkiye Finans Şubesine uğrayarak ya da İnternet Şubesi üzerinden açtırabilirsiniz.

ALTIN KATILMA HESABI

Altın Katılma Hesabı; gram bazında ve belirlediğiniz vadelerle Türkiye Finans’a  yatırdığınız altınlarınızla hem kâr payı elde etmenizi hem de altının değer kazanmasından elde edeceğiniz kazançtan yararlanmanızı sağlayan bir katılma hesabıdır. Altın Katılma Hesabı’nın Avantajları: Altın Katılma Hesabı, altın yatırımlarınızı güvenle değerlendirmenize olanak sağlar. Belirlenen vade sonunda gram cinsinden altın kâr payı elde edebilirsiniz.

Altın Katılma Hesabınızı 50/50 paylaşım oranı ile açtırabilirsiniz. Tüm katılma hesaplarınıza İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden ulaşabilir, Türkiye Finans’ın katılma hesaplarına sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Altın Katılma Hesabı’nın Özellikleri: Altın Katılma Hesabı’nın asgari açılış limiti 50 gramdır. Altın Katılma Hesabınız, 1 YAU = 1 gr altın (995/1000 saflıkta) olarak işlem görecektir. Altın Katılma Hesabı asgari 92 gün kırık vadeli olarak açılabilir.

ALTIN ŞUBE

Her gün farklı bir Türkiye Finans şubesi “Altın Şube” olarak hizmet verir. Altın Şubeler düzenledikleri altın günleriyle bilezikten, zincire, çeyrek altından beşibiryerdeye kadar evinizde sakladığınız altınlarınızı kaybolma, çalınma riski olmadan yatırıma dönüştürmenizi sağlar. Altın günlerinde; tüm takı ve altınlarınız İstanbul Altın Rafinerisi’nden gelen uzmanlar tarafından incelenir, 24 ayar gram bazında değerlenir ve hesabınıza altın olarak yatırılır.

Altın Şubelerimizin aylık listesi sayfamızdan takip edilebilir. Altın ve ziynet eşyalarınızı (bileklik, küpe, künye, kolye ve Cumhuriyet altını gibi tüm takı ve altın çeşitleri) yastık altından çıkarıp değerlendirmek istiyorsanız; Türkiye Finans’ın Altın Şubeleri’ne getirebilirsiniz. Altın ve ziynet eşyalarınızı (bileklik, küpe, künye, kolye ve Cumhuriyet altını gibi tüm takı ve altın çeşitleri) yastık altından çıkarıp değerlendirmek istiyorsanız; Türkiye Finans’ın Altın Şubeleri’ne getirebilirsiniz.

Türkiye Finans Gram Altın: Türkiye Finans logolu olarak hazırlanan Türkiye Finans Gram Altın’ı 1, 2.5, 5, 10, 20, 50, 100 gr seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Satın alma işleminizi dilerseniz nakit karşılığında dilerseniz altın hesabınızda bulunan altınlarla otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kişiye Özel Gram Altın” siparişi vererek mesajınızı ve/veya adınızı içeren size özel görselli bir kart tasarımıyla sevdiklerinize ayrıcalıklı olduklarını hissettirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz adrese kargo ile gönderebilirsiniz.

Kişiye Özel Gram Altın: “Kişiye Özel Gram Altın” siparişi vererek mesajınızı ve/veya adınızı içeren size özel görselli bir kart tasarımıyla sevdiklerinize ayrıcalıklı olduklarını hissettirebilirsiniz. “Kişiye Özel Gram Altın” siparişinizin istediğiniz adrese kargo ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kişiye Özel Gram Altın siparişinizi bütün Türkiye Finans şubelerinden verebilirsiniz.

Türkiye Finans Avantjlı Mortgage Kampanyası

Türkiye Finans e-Devlet Kapısı

KuveytTürk Altın Bankacılığı Ürünleri

Yorum yapın