Odeabank’dan Günde 3 TL’den Başlayan Taksitler ile Anında Kredi

Odeabank nakit hazır kredi, Hızlı, kolay ve hesaplı kredi- Bankalardan bu sıralar çok özel kredi kampanyaları gelmeye başladı. Bahar ayının bereketi midir? bilmem ama, bir kredi kampanyasını bir diğeri takip ediyor. Esasen bu kredi kampanyaları bizlerin işine de gelmiyor değil. Çünkü bankalar arasında rekabet var. Bu da bizim yararımıza. Allah’tan ki bir sürü banka var ülkemizde. Yoksa faizin alasını yerdik. Ama rekabet sayesinde biraz daha uygun ve makul seviyelere iniyor.

ODEABANK’DAN GÜZEL BİR KREDİ KAMPANYASI SİZLERİ BEKLİYOR

Herkesin amacı uygun krediye kolayca ulaşabilmek. Bizlerin amacı da zaten bu. 724kredi.net’de kesinlikle yalan yanlış haber yok. Sadece bankaların güncel ve kaliteli kredi haberleri yer alıyor. Bu sayede de site, site dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Sizlere sunacağımız bu yazımızda da çok özel bir kredi kampanyası  sunuyoruz. Odeabank nakit hazır kampanyasında biraz değişiklik yapmış. Peki neden bu krediyi tercih etmeliyiz? ve Özellikleri neler? Bunları hep beraber inceleyelim.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ ÖZELLİKLERİ

Tüm ihtiyaçlarınıza kesin çözüm odeabank ile mümkün. Üstelik günde 3 liradan başlayan taksitler ile kredinizi alabiliyorsunuz. En düşük Faiz oranı %1,29 ve en yüksek kredi faizi ise %179 dur. Faiz oranını belirleyen unsur, müşterilerin kredi skorudur. Kredi notunuz yüksek ise, faiz oranınız düşük oluyor. Kredi puanınız düşük ise, bu defa da faiz oranı yüksek oluyor. Bunun dışında kredi vadesi uzun olduğundan, en yüksek kredi taksidi 48 aydır.

BAŞVURUDA NÜFUS CÜZDANI YETERLİ

Başvurusunu da internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz BURAYI tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.  Toplam da 3 adımda başvuru işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Odeabank müşterilerinin bankaya gitmesine gerek olmuyor. Mobil şubeden veya internet şubeden hemen paranıza kavuşabiliyorsunuz. Başvuru da ise sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Bu krediye 75 yaşına kadar olan herkes başvuru yapabilir.

NAKİT HAZIR İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

3.000 TL kredi lazım. Kredi skorunuz çok iyi geldi. Buna göre faiz oranınız da %1,29 oldu. Bu krediyi 48 ay vade ile çekeceksiniz. Aylık taksit tutarı 89 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 16 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,5728 ve Efektif yıllık faiz oranı ise %20,5950 dir.

  • 10 Bin lirayı 48 ay vade ve kredi skorunuza göre %1,29 faiz oranı ile aldığınız da Aylık taksit tutarı 297 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti de 53 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,5728 ve Efektif yıllık faiz oranı ise %20,5950 dir. 
  • 10 Bin lirayı 48 ay vade ve kredi skorunuza göre %1,39 faiz oranı ile aldığınız da Aylık taksit tutarı 304 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti de 53 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,6931 ve Efektif yıllık faiz oranı ise %22,3199 dur. 
  • 10 Bin lirayı 48 ay vade ve kredi skorunuza göre %1,49 faiz oranı ile aldığınız da Aylık taksit tutarı 312 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti de 53 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,8134 ve Efektif yıllık faiz oranı ise %24,0675 dir. 
  • 10 Bin lirayı 48 ay vade ve kredi skorunuza göre %1,69 faiz oranı ile aldığınız da Aylık taksit tutarı 328 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti de 53 TL dir. Aylık maliyet oranı %2,0540 ve Efektif yıllık faiz oranı ise %27,6318 dir. 
  • 10 Bin lirayı 48 ay vade ve kredi skorunuza göre %1,79 faiz oranı ile aldığınız da Aylık taksit tutarı 336 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti de 53 TL dir. Aylık maliyet oranı %2,1743 ve Efektif yıllık faiz oranı ise %29,4490 dır. 

 

Alacağınız kredinin binde 5 oranında tahsis ücretinin olduğunu unutmayın. Hayat sigortası da yaptırmalısınız ama müşteriden müşteriye göre değişiklik gösterebiliyor. Hayat sigortası hesaplanırken yaş, cinsiyet, kredi vadesi ve tutarı birlikte ele alınıyor. Odeabank dilerse ekstradan belge talep edebilir, başvurunuzu da dilediği gibi sonuçlandırabilir.

BU YAZIMIZI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank’da Büyük Fırsat Kamuya Özel kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

Emekli Maaşını Fibabanka’dan Emeklilere 500 TL’ye Kadar Promosyon

Yorum yapın