Kredidakik İle Beyaz Eşya Krediniz Hazır

Arçelik ve Beko alışverişlerinizde Kredidakik ile anında ve hızlı kredi- Değerli dostlarımız, bugün beğeneceğinizi düşündüğüm özel bir konu ile karşınızdayız. Sizinde çamaşır makineniz evin ortasında halay mı çekiyor? yada buz dolabınız için ayda bir servis elemanı mı çağırıyorsunuz? Bulaşık makineniz miadını dolduralı 2 yıl mı oldu? Robotunuz olmadığı için rende yaparken bir kaç tırnağınızı mı kaptırdınız? Ütünüz kıyafetlerin çoğunu yakıyor mu?

ARÇELİK VE BEKO ALIŞVERİŞLERİNDE KEDİDAKİK GENEL AÇIKLAMA

Artık yukarıda saydığım dertler ile uğraşmanızı gerektirecek bir durum yok. Zira Arçelik ve Beko oldukça güzel bir kampanya düzenlemişler. Sizlerde ufak taksitler ödeyerek eskiyen ürünlerinize elveda diyebilirsiniz. Üstelik kredi kartınızın olmasına da gerek yok. Bugün beyaz eşya başta olmak üzere ev elektroniğine kadar ihtiyaç duyduğunuz eşyaları temin edebilmeniz için Kredidakik ile anında kredi konusuna değineceğiz. Bu sayede sizlerde eşyalarınıza kavuşabileceksiniz.

KREDİDAKİK TAM OLARAK NEDİR?

Sevgili dostlarımız, kredi dakik ile arçelik ve beko bayilerinden ihtiyacınız olan ürünü alabilmeniz için, sizlere verilen bir kredi türüdür. En güzel yanı ise senetmiş, kefilmiş, kredi kartıymış bunların hiç biri ile ilgilenmezsiniz. Arçelik veya beko bayisine gidersiniz istediğiniz ürünü seçtikten sonrada anında birkaç dakika içerisinde kredi işlemleriniz tamamlanır. Şunu da belirtelim hemen; Kredidakik’in bir koç finans kredi hizmeti olduğunu söylemek gerekiyor. Kredi Koç finansmandan sağlanıyor anlayacağınız.

KREDİ DAKİKE NE ZAMAN BAŞVURUDA BULUNABİLİRİM? LİMİTİ VAR MIDIR?

Kredidakik için hafta içi günlerini beklemenize gerek yoktur. Dilerseniz cumartesi, dilerseniz pazar günleri de bu kredi sisteminden yararlanabilirsiniz. 7/24 yararlanılabilecek bir sistemdir. Bu yönüyle işin açıkçası bir çok insana da ulaşılabileceğini düşünüyoruz. Zira karı – koca çalışırken hafta içi günleri vakit bulamayabiliyorlar. Hafta sonu da böyle bir imkanın sunulması güzel doğrusu. Kredinin en düşük limiti 500 liradır. Üst limiti ise sınırsızdır. Yani tüm eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLERİ BU KREDİ İLE ALABİLİRİM?

Kredidakik’in ürün yelpazesi geniştir. Bu sayede de bir çok ihtiyaç duyduğunuz ürüne anında kavuşabilirsiniz. Dilerseniz ana başlıklar halinde Kredidakik’in faydalanılacak kollarını sayalım. Bunlar; beyaz eşya, küçük ev aletleri, televizyon, elektronik, kısacası Arçelik ve beko mağazalarında satılan tüm ürünleri alabilirsiniz. Kredidakik sayesinde bütçenizi sarsmadan, kredi kartı limitinizi doldurmadan ihtiyacınız olan ürünü hem kolay hemde hızlı bir şekilde alabileceksiniz.

KREDİ MASRAFI VAR MIDIR? BAŞVURUDA GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Şimdi sıkı tutunun Kredidakik ile kefil yok, formalite yok, masraf yok. Dilerseniz bu konuyu biraz daha da deşelim. Kredidakik de öncelikle kredi tahsis ücretinin olmadığını belirtelim. Ayrıca sigortada yaptırılmıyor. Buda güzel birşey. Birde dosya masrafı adı altında herhangi bir parada alınmıyor. Başvuru için ise sadece 2 belge isteniyor. Bunlardan birincisi nüfus cüzdanı oluyor. Diğeri ise adınıza kayıtlı son üç ayı kapsayan herhangi bir fatura isteniyor.

KAÇ AY VADE YAPILIYOR?

Değerli dostlarımız, Kredidakik 24 aya kadar vadelendirilebiliyor. Şimdi bu durumu daha da fazla detaylandıralım. 500 lira – 1500 lira arası alışverişlerinizi 18 Ay vadelendirebiliyorken, 1500 lira ve  üstü alışverişlerinizi 24 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Kredi ödemelerinizi ise size verilen müşteri numarası üzerinden ödeyebiliyorsunuz. Hangi bankalar aracılığı ile ödeyebileceğinizi belirtelim.

Bunlar Yapı Kredi Bankası, Denizbank, İş bankası, Vakıfbank, TEB, Halkbankası, Garanti Bankası, İNG, Akbank ve Qnb Finansbank dır. Gördüğünüz gibi neredeyse tüm bankalardan haftalık borcunuzu ödeyebilirsiniz. Başvurusu  kolay. sonuçlanma işlemi de kolay anında alınan bir kredi türü olan kredi dakik sizleri Arçelik ve Beko mağazalarında bekliyor.

Kredidakik’e bir çok kişinin başvuracağını düşünüyorum. Bu yazıyı da başta beyaz eşyasını ve diğer ev elektroniğini değiştirmek isteyenlere özel olarak hazırladık. Umarım sizler için de istifadeli bir yazı olmuştur. Güncel ekonomik ve kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

En uygun faizli bankaların verdiği yeni yıl kredileri için tıkla

Yorum yapın