ING İhtiyaç kredisi

ING Bank İhtiyaç kredisi- Öyle bir dönemde yaşıyoruz ki maalesef parasız dışarıya bil çıkılmıyor. İşe gidecen para, telefon alacan para, eşyalarınız değiştirecen para, tatile çıkacan para, yemek yiyecen oda para. Şöyle bir kışa hazırlık yapayım dediğinde oda para. Öyle bir sistem kurulmuş ki, insanlar yaşayabilmek için harıl harıl çalışıyor çünkü karşılığında para var. Sizlerde dünya kadar ihtiyaçlarınızdan dolayı paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN BİLGİ

Herkes gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için mecburen bankaya gitmeniz gerekiyor. İşte asıl soruda burada başlıyor. hangi banka? diye. Tabi biz hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olan bir kuruluş olmadığımızdan dolayı da gerçek bilgileri size aktarıyoruz. Dolayısıyla da ille şuraya başvurun diye bir şey söylemiyoruz. Sadece kredi haberlerini yaparak sizler için alternatifler oluşturmaya çalışıyoruz. Örneğin bugünde sizler için ING İhtiyaç kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

%0,99’dan başlayan faiz oranı fırsatıyla krediniz ING’de sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınız için daha fazla beklemeyin ve hemen başvurunuzu gerçekleştirin. Paranız anında hesabınıza geçsin. Süper bir kampanya. Üstelik 3 ay erteleme seçeneği ile ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Yalnız 3 ay erteleme seçeneği için internet sitesinden başvurup, onayınızı aldıktan sonra kullandırımı şubelerimizden yapabiliyorsunuz.

Kampanya 3-48 ay vadelerde geçerlidir. Kampanya 4.001 – 100.000 TL arası tutarlarda, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. 3 ay ertelemeli kredi, 48 ay vade ve 50.000 TL’ye kadar geçerlidir. Ayrıca Dosya masrafı Kredi tutarının %0.5’idir. Bu kredide findeks kredi notu alacağınız kredideki faiz oranlarını belirlemektedir. Dilerseniz şimdide kredi notunuza göre faiz oranlarınız görelim;

FİNDEKS KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ ORANLARI

Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler %0,99 faiz oranından faydalanacaktır. Findeks Kredi notu 1800 – 1849 olan müşteriler %1,19 faiz oranından faydalanacaktır. Findeks Kredi notu 1750 – 1799 olan müşteriler %1,29 faiz oranından faydalanacaktır.  Findeks Kredi notu 1700 – 1749 olan müşteriler %1,39 faiz oranından faydalanacaktır. Findeks Kredi notu 1600 – 1700 olan müşteriler %1,49 faiz oranından faydalanacaktır.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %1,29 Faiz Oranı ile ayda 297 TL taksitle ödeyebilirsiniz. Toplam Geri Ödeme Tutarınız 14.244,96TL dir. Kredi Tahsis Ücreti ise 50,00TL dir.

10.000 TL krediyi 48 ay vade ve %0,99 Faiz Oranı ile ayda 274.55 TL taksitle ödeyebilirsiniz.  Kredi Tahsis Ücreti ise 50,00TL dir.

FİNDEKS RİSK RAPORU NASIL ALINIR?

Sevgili okurlarımız, Findeks Risk Raporu ile tüm bankalardaki kredi ve kredi kartı limitleriniz ile ödeme performansınıza ait bilgileri öğrenebilirsiniz. Findeks Risk Raporu’nuza İnternet Şubesi Başvurular menüsü Findeks Risk Raporu adımından ve Cep Şube Findeks Risk Raporu menüsünden hemen ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kredi başvuru sahibi 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. Kredi başvurusunun olumlu olarak değerlendirilebilmesi için ING Bank tarafından belirlenen değerlendirme koşullarının sağlanmış olması gerekmektedir. ( Kayıtlı bir meslek sahipliği, daha önceki kredi/ kredi kartı ödemelerinin düzenli ödenmiş olması, tüm bankalardaki toplam kredi/kredi kartı borçlarının gelire oranla dengeli bir seviyede olması, TCMB istihbaratında sorun olmaması ve haciz kaydının bulunmaması gibi) ING Bank’ın düşük faiz oranlı, en uygun ihtiyaç kredisi teklifine başvururken nüfus cüzdanınızın da olması şart.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport, Son aya ait maaş bordrosu aslı veya çalıştığı firmanın imza sirkülerinin olduğu maaş yazısı, Özel sektör çalışanlarında SGK dökümü. Çiftçiler için Çiftçilik belgesi, Emekliler için de; İlgili sosyal güvenlik kurumunca düzenlenmiş kimlik belgesi (Mevcutta varsa), Gelirini belgeleyen banka hesap hareketlerinin kaşe ve imzalı aslı/ SGK’nın internet sitesinden alınan emekli aylık bildirgesinin çıktısı gibi belgeler istenmektedir.

BAŞVURU KANALLARI

Başvurularınızı öncelikle ING Bank şubelerinde müşteri temsilcisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Oturduğunu yerden de online olarak BURADAN da başvurunuzu gerçekleştirebilme imkanınız bulunuyor. Açılan sayfada T.C. Kimlik No, Doğum Tarihi, Cep Telefonu gibi bilgileri girerek başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Değerli okurlarımız, sizlerde bu koşullar bana uyuyor diyorsanız artık nasıl ve ne şartlarda başvuru yapacağınızı biliyorsunuz. Biz haber yaparak görevimizi yerine getirdik. değerlendirmesi de size kalıyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

Kredi Kartı Borcundan Dolayı Eve Haciz Gelir Mi

Anında Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Yorum yapın