Halkbank Kredimini

Halkbank Kredimini- Bazı zamanlarda ufak paralara ihtiyaç duyarız. Esasen bu rakamlarda öylesine büyük sayılar değildir. 3 – 5 bin lira acil ihtiyaçlarımız da kullanabileceğimiz kredimiz olsa dediğimiz çok olmuştur. Halkbank da bu sese kulak vererek isteğinizi gerçekleştirmiş. Bugünkü yazımızda Halkbank Kredimini hakkında söz edeceğiz. İnsanlık hali her an sizin de başınız maddi yönden sıkışabilir ve saatlerce çıkış yolu yani çözüm yolu arar durursunuz. Aklınızın bir köşesinde bulunması için de Halkbank kredimini’yi sizler içi derledik. İstifade edebileceğiniz bir konu olduğunu da düşünüyoruz. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu özel kredinin özelliklerine değinelim.

HALKBANK KREDİ MİNİ ÖZELLİKLERİ

Mini ihtiyaca mini kredi, mini faiz sadece Halkbank’ta. Acil nakit ihtiyaçlarınızda rahatlıkla başvuruda bulunabileceğiniz güzel bir kampanya yapıvermiş Halkban. Düşük tutarlı ve kısa vadeli kredi ihtiyaçlarınız için çözümünüz: KREDİmini. Cazip faiz oranlı 5.000 TL‘ye kadar, 10 ay vadeli mini krediniz KREDİmini tüm Halkbank Şubeleri’nde sizi bekliyor. Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz. Tabi burada da kredi notu devreye giriyor. Ayrıca düzenli gelir belgenizi de sunmanız şart.

KREDİ NOTU SORGULAMA – KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM?

 

ÖRNEK ÖDEME PLANI
KREDİmini
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (Aylık) Tahsis Ücreti (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
5.000 TL 10 Ay %1.20 26,25 20,1190%

Yıllık maliyet oranı,faiz,tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır. Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir. Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 5.000 TL 10 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 25 TL’ dir.

Değerli okurlarımız kısa vadede az miktar krediyi sizlerde alabilirsiniz. Acil nakite sıkıştığınızda aklınıza bu yazımız gelebilir. Sizler de Halkbank’ın ayrıcaklı dünyasına katılabilirsiniz. Ayrıca Farklı alternatifler oluşturması açısından aşağıda ki kredi türlerini de inceleyebilirsiniz. Beğendiğinizi tıklamanız yeteli olacaktır.

HALKBANK'TAN GÜNDE 12 TL'YE 10 BİN LİRA KREDİ İÇİN TIKLAYINIZ

DÜŞÜK FAİZLİ 30.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZ İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİYİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

15.000 TL 36 AY VADE İLE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR 

36 AY VADELİ 5.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZLİ VEREN BANKALAR

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.