Halbank’tan günde 12 TL’ye 10 Bin Lira Kredi

Halkbank’tan Bayram Ettiren Kredi, Halbank’tan günde 12 TL’ye 10 Bin Lira Kredi- Değerli okurlarımız malumunuz bayram geçti, okullar açıldı ve yaz sezonu kapanıyor. Bundan dolayı esnaftan vatandaşa kadar bir çok kişi nakit paraya ihtiyaç duyuyor. Özellikle yaz ayı bitmeden ardı arkası kesilmeyen düğünler nedeni ile de ciddi manada bir para ihtiyacı söz konusu. Hal böyle olunca mecburen bankalar canlı paranın olduğu tek adresler gibi gözüküyor. Dolayısıyla da herkes bankalara hücum ediyor.

HALKBANK BAYRAM ETTİREN KREDİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Böyle bir durumda da hangi bankanın faiz oranları daha da avantajlı? yada hangi bankanın masrafları daha da az? gibi sorular insanın aklına geliyor. E bunda da haksız sayılmazsınız çünkü bazı zamanlarda da bazı bankalar masraf adı altında ciddi paralar alıyorlar. Bugünde bir alternatif oluşturması adına sizlere Halbank’tan günde 12 TL’ye 10 Bin Lira Kredinin detayları hakkında bilgilere vereceğiz. Arzu ederseniz vakit kaybetmeden hemen bu kredinin özelliklerine geçelim.

HALKBANK’TAN GÜNDE 12 TL’ye 10 BİN LİRA KREDİ
Şimdi 10.000 TL, masrafsız, 36 ay vadeli günde sadece 12 TL geri ödemeli Bayram Ettiren Kredi Halkbank’ta sizleri bekliyor. Evet yanlış duymadınız masrafsız. Bu hakikatten kaçılmaması gereken bir kampanya. Bayram Ettiren Kredi’ye hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “BAYRAM, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. (Örnek SMS Metni: BAYRAM 12345678910 3000 15000) Ayrıca Dilerseniz halkbank.com.tr, Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank Dialog’tan da başvurabilirsiniz.
ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Krediyi 36 Aya varan Vade imkanı ve %1,35 faiz oranları ile alabilirsiniz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de bulunmuyor. Aylık Ödemeniz gereken meblağ ise; 369 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı (%) 21,2691 dir.

50.000 TL Krediyi 36 Aya varan Vade imkanı ve %1,35 faiz oranları ile alabilirsiniz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de bulunmuyor. Aylık Ödemeniz gereken meblağ ise; 1.844 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı (%) 21,2691 dir.

 BAŞVURULAR NEREDEN YAPILMAKTADIR?
 Yıllık maliyet oranı; faiz ve yasal yükümlülükleri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Ürüne ait faiz oranları, Halkbank’tan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı, kredi kartı başvurusunda bulunmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşteriler için geçerlidir. Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 30 TL’ dir. Web sitesi, İnternet Şube, Dialog ve SMS ile yapılan başvurularda üst limit 15.000 TL, Şubelerden yapılan başvurularda ise üst limit 50.000 TL’dir.
Sevgili takipçilerimiz gördüğünüz gibi gayet uygun bir kredi. Masraf yok. Sadece hayat sigortası var. O da ortalama 30 TL civarlarında. Kaçırılmaması gereken bayram ettiren bir kampanya. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU CAZİP KREDİ KAMPANYASINI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

“Halbank’tan günde 12 TL’ye 10 Bin Lira Kredi” üzerine 8 yorum

  1. Faiz haram haram.ahirette veren de alan da ağır bir hesaba çekilecek. Şimdi keyfini sürün cefası yakındır..

    Yanıtla

Yorum yapın