Finansçıdan Esnafa Aynı Gün İçerisinde 50.000 TL’ye Kadar Kredi

KOBİ Para Cepte- Finansbank’tan esnaf ve KOBİ’lere ayrıcalıklar hiç bitmiyor. Sizlerinde acil nakit ihtiyacımı oldu finansbank her zaman yanınızda. Bugün de söz etmeyi planladığımız konu başlığı KOBİ Para Cepte. Finansçıdan Esnafa Aynı Gün İçerisinde 50.000 TL‘ye Kadar Kredi kampanyasını muhakkak değerlendirmeniz gerekiyor. Ülkemizde yaşanan son gelişmelerin ardından ekonomide bir durgunluk olduğu aşikar. KOBİ lerde dolayısıyla ciddi manada sıkıntılı.

FİNANSBANK KOBİ PARA CEPTE GİRİŞ

Turizm bölgesinde ki esnaflar ise geçen yıllara göre ciddi manada kötü bir sezon geçirdiler. Kendilerini toparlayabilmeleri ve geleceğe daha ciddi adımlar ile ilerleyebilmeleri için nakit para şart. Kimi KOBİ ise büyümek ve yenilenmek isin para ihtiyacı duyuyor. KOSGEB‘ten tüm KOBİ’ler de yararlanamıyor. Buda bir gerçek. Dolayısıyla bankalara yöneliyorlar. Bizlerde bu yazıyı sizlere alternatif oluşturabilmesi adına derledik. Umarım yeterince istifade edersiniz.

KOSGEB İŞBİRLİĞİ GÜÇBİRLİĞİ DESTEK PROGRAMI

 

KOBİ PARA CEPTE DETAYLARI

KOBİ Para Cepte, nakit ihtiyacınızı en kısa sürede çözümlemeniz için geliştirilmiştir. Hızlı başvuru ve ön onay süreci ile bekleme sürenizi en aza indirir. Çok cazip faiz oranlarına sahiptir. 50.000 TL‘ye kadar ihtiyaçlarınızda, kredinizi aynı gün kullanma avantajı sağlar. Bu özellikler de işin açıkçası insanı cezbeden maddeler. Acil nakit ihtiyacınızda aynı gün kredinizi alıp işlerinizi rayına sokabilirsiniz.

KOBİ PARA CEPTE NASIL BAŞVURU YAPILMAKTADIR?

“KOBİ Para Cepte” başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilecektir. Ön onayı aldıktan sonra en kısa süre içinde gerekli belgeleri tamamlayarak en yakın Finansbank Şubesi’ne uğramanız ve kredi başvuru işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

KOBİ PARA CEPTE’nin ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

KOBİ Para Cepte Kredisi resmi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmeler için geçerlidir. Kredi başvurunuzun değerlendirmeye alınması için firma sahibi ya da ortağı olmanız ve kendi kimlik numaranız ile talepte bulunmanız gereklidir. Aksi takdirde başvurunuz değerlendirilmez. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt sadece bir ön onay niteliğindedir. Kredi talebiniz şubede ayrıca değerlendirilmektedir. Finansbank uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Kredinizin aynı gün hesabınıza geçebilmesi için başvuru evraklarınızın eksiksiz olması ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube değerlendirmesi dahilinde olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir.

GERİ ÖDEMESİZ KOSGEB 150.000 TL TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Şahıs Firmaları İçin; Kimlik fotokopisi, Vergi levhası, İmza beyannamesi, Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi gerekmektedir.

Limited ve Anonim Şirketler İçin; Ortakların ve yetkililerin kimlik fotokopileri, Vergi Levhası, İmza Sirküleri / Beyannamesi, Ticaret odasından alınmış güncel Ticaret Sicil Belgesi ya da Faaliyet Belgesi ve Oda Kayıt Belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi (Kuruluş, unvan, ortaklık ve son sermaye yapısını gösteren) belgelerin getirilmesi gerekmektedir.

Sevgili esnaf okurlarımız, gördüğünüz gibi belgelerinizi sunduğunuzda aynı gün içerisinde kredinizi kullanabiliyorsunuz. Sizler için özel olarak derlediğimiz bir yazımızın sonuna daha gelmiş olduk. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

120 AY VADELİ FİNANSBANK İPOTEK TEMİNATLI TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ

60 AY VADELİ KOBİ KREDİ GARANTİ'DE

VAKIFBANK'TAN KOBİLERE ŞİMDİ AL 2017 DE ÖDE KREDİSİ

ŞEKERBANK NAKİT KOBİ KREDİLERİ İLE RAHAT BİR NEFES ALIN

ESNAF VE KOBİLERİ FERAHLATAN FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ 

3 ADIMDA KOSGEB'TEN KOLAYCA KREDİ ALMA YÖNTEMLERİ

ESNAF VE KOBİ’LERİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİNİ SAĞLAYABİLMEK ADINA BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

“Finansçıdan Esnafa Aynı Gün İçerisinde 50.000 TL’ye Kadar Kredi” üzerine bir yorum

Yorum yapın