Finansbank Vadekart

Finansbank Vadekart, cardfinans ticari- Esnaflar, Kobiler ve İş yeri sahipleri bu yazımızda sizlere özel bir kredi kartından söz edeceğiz. Derdinize derman olabilecek özel bir kart. Bugün sizlere Finansbank Vadekart‘ın tüm özelliklerinden ve detaylarından söz edeceğiz. Finansbankın Ticari kartları arasında adeta göz bebeği. Bir çok iş yeri bu kartın sahibi olup, avantajlarını sonuna kadar değerlendiriyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu özel kartın tanıtımına geçelim.

FİNANSBANK VADEKART DETAYLARI

Finansbank Vadekart Detayları: Finansbank Vadekart, Finansbank‘ın işletme sahiplerine sunduğu, ticareti daha avantajlı ve güvenilir hale getiren, nakit akışı ihtiyacınıza yardımcı olacak özelliklere sahip olan bir kredi kartıdır. Finansbank Vadekart ile başta mal alımı olmak üzere tüm şirket harcamalarınızı kendi tercihinize göre vadelendirebilirsiniz. Tedarikçinin sizi tanımasına veya aranızda ticari bir geçmişiniz olmasına gerek kalmadan peşin fiyat üzerinden anlaşıp vadelendirme yapabilirsiniz.

Ekstrenizi bir sonraki aya öteleyebilirsiniz. Mal alımlarınızı tedarikçinizin taksitli satış imkanından bağımsız olarak taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartının geçtiği her yerde harcama yapabilirsiniz. CardFinans dünyasının birçok avantaj ve özelliğinden yararlanabilirsiniz.

FİNANSBANK VADEKART XL ÖZELLİĞİ NEDİR?

XL Özelliği: XL özellikli Vadekart aracılığıyla bankadaki kredi limitlerinize erişirken çok daha yüksek limitlerle alım yapma imkanına sahip olacaksınız. Vadekart’ınızla harcama yaparken limitiniz yetmediğinde kredi limitleriniz kartınızın XL özelliği sayesinde, otomatik olarak devreye girer ve bu hesaplardaki limitiniz dahilinde kredi kullanımı yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

HARCAMA VEDELENDİRME VE TAKSİTLENDİRME ÖZELLİĞİ

Harcama Vadelendirme Özelliği: Harcama vadelendirme, Finansbank Vadekart‘ınızın çek/senet gibi çalışan fonksiyonudur. Mal alımı yaparken kaç ay vadelendirmek istediğinizi söylersiniz, tedarikçiniz Finansbank POS’undan bu vadeyi girer, siz de talep ettiğiniz vade süresi sonunda borcunuz ekstrenize yansıyınca ödersiniz.

Harcama Taksitlendirme Özelliği: Tedarikçiniz size taksit imkanı sunmasa dahi, mal alımlarınızı Finansbank Vadekart ile taksitlendirebilir, kendinize ödeme esnekliği sağlayabilirsiniz. Finansbank POS’u olan tüm işyerlerinde taksitlendirme işlemini isterseniz harcama anında yaptırabilirsiniz.

VADEKART EKSTRE ÖTELEME ÖZELLİĞİ

Ekstre Öteleme Özelliği: Finansbank Vadekart ile ilgili aydaki ekstrenizin tamamını veya bir kısmını, son ödeme gününe kadar (son ödeme günü dahil) bir ay öteleyebilirsiniz. Ekstre öteleme talimatınızı Finansbank ATM’lerinden ve Finansbank İnternet Bankacılığı’ndan kolaylıkla verebilirsiniz. Ekstrenizi öteleyerek, uygun vade farkı ile kendinize ödeme kolaylığı sağlarsınız.

Kapalı Devre Özelliği: Vadekart’ın yepyeni özelliği ile ana firmalarından mal alımı yapmak isteyen bayiler, ödemelerini ana firmalarının belirleyeceği esnek vadelerle yapabilirler. Böylece nakit akışlarını daha kolay yönetebilirler. Çek, senet gibi diğer ödeme yöntemlerindeki iş yüküne katlanmak zorunda kalmaz, nakit taşıma riskini almazlar.

Kartların Yetki Gruplarına Ayrılması Özelliği: Finansbank Vadekart, ek kartlar için harcama limiti dışında belirlenen Yetki Profilleri ile ek kart ile yapılabilecek işlemlerin sınırlandırılmasına olanak tanır. Kartların yetki gruplarına ayrılması çalışanlarınıza güvenle Finansbank Vadekart vermenizi sağlar. Sınırlandırılmış özelliklere sahip ek kart sahipleri, kartları ile harcama yapabilir, harcamalarını vadelendirebilir ya da sonradan taksit yapma özelliğini kullanabilirler.Ancak Ekstre öteleme gibi yönetimsel karar alınması gereken özellikleri kullanamazlar.

FİNANSBANK VADEKART NAKİT AVANS ÖZELLİĞİ

Taksitli Nakit Avans Özelliği: Acil nakit ihtiyacınızda Finansbank Vadekart nakit avans limitiniz dahilinde Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz. Taksitli Nakit Avans’ınızı Finansbank ATM’lerinden günün her saati çekebilirsiniz. Kullandığınız kredinin taksitleri aylık olarak gelecek ekstrelerinize yansır.

Harcama Uyarı Servisi: Finansbank Vadekart‘tan bir güzellik daha. Harcama uyarı servisiyle harcamalarınızı artık kolayca kontrol altına alabilirsiniz. Vadekart ile Harcama Uyarı Servisi talimatı kart sahibi Hakim Ortak veya Firma Ortağı Yetki Profil’leri tarafından 4440900 Finansbank Telefon Bankacılığı aracılığı ile verilebilir.

VADEKART ANINDA KREDİ ÖZELLİĞİ

Anında Kredi Özelliği: KOBİ’lere özel Finansbank Vadekart ile kullanabileceğiniz Anında Kredi işiniz için gerekli acil nakit ihtiyaçlarınızı beklemeden karşılayabilmeniz için geliştirildi. Geri ödemelerinizi uygun faiz oranıyla aylık taksitler halinde yapacak, KOBİ’lere özel Finansbank Vadekart kartınıza ait hesap özetinizden rahatlıkla takip edebileceksiniz. Finansbank Vadekart’ta Anında Kredi 9 ay yada 12 ay taksit ile sunulmaktadır. Faiz oranı %2,02 dir. Kredi miktarı ise 250 – 20.000 TL arasında kullandırılmaktadır.

FİNANSBANK VADEKART’A HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLA Finansbank Vadekart ile yaptığınız işlemlerde ParaPuan da kazanabilirsiniz. Değerli okurlarımız görüldüğü gibi özellikleri saymakla bitmeyen özel bir kart. Yazının uzun olmasından dolayı da daha bir çok özelliğine de değinemedik. her işletme sahibinin cebinde olması gereken bir kredi kartı. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

FİNANSÇIDAN ESNAFA AYNI GÜN İÇERİSİNDE 50.000 TL'YE KADAR KREDİ

120 AY VADELİ FİNANSBANK İPOTEK TEMİNATLI TAKSİTLİ TİCARİ KREDİ

KOSGEB ACİL KREDİ FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB 1500.000 TL MAKİNE VE TEÇHİZAT KREDİ VE FAİZ DESTEĞİ

KOSGEB TEMATİK PROJE DESTEK PROGRAMI (KOBİLER İÇİN)

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın