Denizbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?- Gelişen teknoloji ile zamanın da değerlenmesi ile birlikte bankacılık sistemlerinde de bazı gelişmeler ilerlemeler sağlanmış. Eskiden bir kredi çekmek için belkide 1 saat sıra beklediğimizi hatırlarım. Birde sonuçlanacak mı sonuçlanmayacak mı ertesi gün haber gelirdi. Bir sürü zaman kaybı. Bu dünyada belkide her şey satın alınabilir  ama zaman asla. Bunda dolayı da bir çok insan için Vakit Nakittir anlayış vardır.

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ TANITIM

İş yerini bırakamıyor veya özel hastana de çalışan doktor hastalarını bir nevi müşterilerini bırakamıyor.Bundan dolayı da Bir çok banka SMS Kredi başvurusunu geliştirmiş durumda. Bugünde sizler için Denizbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusunu cevaplandıracağız. Denizbank Cebimde Kredi kampanyası ile sizlere oldukça uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Sizlerde sms ile  bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sonucunu evinizden çıkmadan yine aynı şekilde öğrenebilirsiniz.

Denizbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?: 724kredi.net‘in değerli okurları evrağın ve kefilin olmadığı bu özel kredinin üst limit 55.000 TL dir. Başvuru için sadece Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi yeterli oluyor. Basit ve kolay bir sistem anlayacağınız. Kılınızı bile kıpırdatmadan kredi başvurunuzu Denizbank ile gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

10.000 TL krediyi 12 ay Vade ve %1.74 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 951 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı  105 TL dir. 

10.000 TL krediyi 24 ay Vade ve %1.84 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 541 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 141 TL dir. 

10.000 TL krediyi 36 ay Vade ve %1.84 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 406 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 177 TL dir. 

10.000 TL krediyi 48 ay Vade ve %1.84 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 340 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL dir. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 217 TL dir. 

ÖNEMLİ: BU KREDİDE EVRAK VE KEFİL YOK.

SMS İLE NASIL BAŞVURUDA BULUNULUR?

Bunun için Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280′e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir. Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte başvurmanız.

Sevgili okurlarımız, bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Umarım istifadeli ve yararlı bir yazı olmuştur. Sizlerde 1 SMS ile rahatça Denizbank kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

VAKIFBANK SMS KREDİ BAŞVURUSU İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

48 AY VADELİ DÜŞÜK FAİZLİ 10.000 TL KREDİ VEREN BANKALAR

48 AY VADELİ 30.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ EN DÜŞÜK FAİZLİ VEREN BANKALAR

LÜTFEN BU YAZIYI GEREK FACEBOOK, GEREKSE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.