Cardfinans Ekstre Taksitlendirme ve Taksit Kolay Özellikleri

QNB Finansbank, cardfinans, taksit kolay ve ekstre taksitlendirme özellikleri- Her banka özel olduğunu müşterilerine hissettirmek adına ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile kendini cazibe merkezi haline getirirler. Bu sayede hem ürünlerini satarlar, hemde bu ürünlerine kattıkları özellikler ise sizleri ayrıcalıklı kılarlar. Anlayacağınız çift taraflı bir yarar sağlama işi gibi algılayabilirsiniz. Bugünde özel bir bankanın özel bir ürününün bazı ayrıcalıklarınız sizler için anlatmaya çalışacağız.

CARDFİNANS EKSTRE TAKSİTLENDİRME VE TAKSİT KOLAY  GENEL AÇIKLAMA

Kredi kartlarının o esrarengiz büyüsü herkesi sarmış durumda. Ülkemizde kullanılan kredi kartı sayısının 60 milyon olduğunu biliyor muydunuz? Bunda en etkili olan şey ülkemizde pahalı olan ürünlere kredi kartlarının taksitlendirme özelliği sayesinde kavuşabilmemiz. Sizlerde Cardfinans Ekstre Taksitlendirme ve Taksit Kolay  özellikleri sayesinde alışverişlerinizi daha da zevkli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bu iki farklı özelliği ayrı ayrı açıklayalım.

CARDFİNANS TAKSİT KOLAY ÖZELLİKLERİ

Değerli dostlarımız peşin ödedim diye üzülmeyin çünkü cardfinans sizin yerinize taksitlendirme yapıyor. Nasıl mı? Buyurun hep beraber inceleyelim; Alışveriş yaptığınız mağazada taksit uygulaması yok ve ödemenizi kartınızdan tek ödeme ile yapmak zorunda kaldınız. Hiç üzülmeyin. CardFinans’ınızla TaksitKolay yaparak, 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarınızı hemen taksitlendirin. Henüz hesap özetinize yansımadan gerçekleştirebileceğiniz bu işlem ile CardFinans’ınızın gerçek gücünü hissedin.

CARDFİNANS TAKSİT KOLAY KULLANIM KOŞULLARI

TaksitKolay hizmetinden yararlanmak için talebinizi, taksitsiz alışverişiniz dönem içine yansıdıktan sonra (Hesap kesim tarihinizden önce) iletmeniz gerekmektedir. Taksit Kolay işlemlerinde ücret alınmamaktadır. 3-6-9-12 taksit seçenekleriyle yararlanabileceğiniz Taksit Kolay hizmetinde %2,02 faiz oranı uygulanır. TaksitKolay hizmeti minimum 50 TL’lik işlemler için uygulanır. TaksitKolay işlemlerinde belirtilen faiz oranlarına vergiler dahil değildir.

Yasal düzenleme gereği yemek, gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama, kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit yapılamamaktadır. Kuyum sektöründe en fazla 4 ay; elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında en fazla 6 ay; havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde en fazla 9 ay taksit yapılabilmektedir.

Taksit Kolay yapılabilecek maksimum tutar 100.000 TL’dir. Taksitli alışverişler, TaksitKolay hizmetiyle sonradan taksitlendirilen alışverişler, nakit avans işlemleri ve kontör/dakika yüklemeleri taksitlendirilmez. Ek kartlar da kampanyadan faydalanabilir. USD işlemleriniz taksit yapılmak istenilen günün kurundan TL’ye çevrilecektir. Ön Ödemeli CardFinans ile yapılan alışverişler dahil değildir.

Acil limit kullanılarak yapılan işlemlere TaksitKolay uygulanamamaktadır. Başvurularınızı; QNB Finansbank İnternet Şubesi >Kredi Kartı İşlemleri > TaksitKolay menüsü, 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı, veya Size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

CARDFİNANS EKSTRE TAKSİTLENDİRME ÖZELLİKLERİ

Ekstreler Taksitlensin, Ödemeler Hafiflesin. QNB Finansbank kredi kartı ödemelerinizi rahatça yapmanız için bir seçenek sunuyor. Ekstre Taksit ile kredi kartı ekstrenizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan borcunuzu 6,9 ya da 12 ay taksitlendirebilirsiniz. Ekstre Taksit devreden borcunuzu bir sonraki ekstrenize yansıtmak yerine küçük taksitlere böler, ödemeleriniz hafifler. Size de kredi kartı borcunuzu kolayca ödemek düşer.

CARDFİNANS EKSTRE TAKSİTLENDİRME KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Birden fazla QNB Finansbank kartına sahipseniz her bir kartınız için ayrı ayrı ekstre taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Ekstrenizin kesilmesinden ve asgari tutar ödemenizi yaptıktan en az 1 gün sonra ekstre taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Ekstre taksitlendirme her zaman son kesilen ekstre için yapılır. Ekstre Taksitlendirme işlemlerinde ücret alınmamaktadır. Ekstre taksitlendirme faiz oranı aylık %2,02’dir.

Ekstre taksitlendirme işlemlerinde KKDF ve BSMV uygulanır ve faiz tutarına eklenir. Ekstre taksitlendirme yapılan bir karta; ancak son taksitinin yansıdığı ekstre döneminden sonraki ekstresi için tekrar ekstre taksitlendirme yapılabilir. Ekstre Taksitlendirme yapılabilecek minimum tutar 250 TL; maksimum tutar 100,000 TL’dir. Ek kartlarınız için ekstre taksitlendirme uygulanmaz.

Başvurularınızı; QNB Finansbank İnternet Şubesi >Kredi Kartı İşlemleri > Taksitlendirme menüsünü izleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz., 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı, veya Size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ET yazıp 2273’e göndererek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

CARDFİNANS EKSTRE TAKSİTLENDİRME ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • 5.000 TL kredi Kartı ekstre borcunuzu, 6 Ay taksitlendirebilirsiniz. Taksit Tutarınız 905.46 TL olacaktır. Ödenecek Toplam Tutar: 5432.66 TL dir.
  • 5.000 TL kredi Kartı ekstre borcunuzu, 9 Ay taksitlendirebilirsiniz. Taksit Tutarınız 625.1 TL olacaktır. Ödenecek Toplam Tutar: 5625.34 TL dir.
  • 5.000 TL kredi Kartı ekstre borcunuzu, 12 Ay taksitlendirebilirsiniz. Taksit Tutarınız 485.25 TL olacaktır. Ödenecek Toplam Tutar: 5822.34 TL dir.

 

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞA BİLİR MİSİNİZ?

Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank

QNB Finansbank Telefondan Kredi

QNB Finansbank 180 Ay Vadeli Standart Konut Kredisi

QNB Finansbank Online Kredi Anında Hesabında

 

 

Yorum yapın