Akbank Konut Kredisi Kampanyaları

Akbank konut kredisi ürünleri- Değerli okurlarımız yine özel bir yazıya imza atıyoruz. Ülkemizde çalışanların %90’ının ev almak istedikleri yapılan araştırmalarda görülmektedir. Bundan dolayı da genç yaşta canla başla çalışılarak para biriktiriliyor. Çünkü bu dünyada ne olacağı hiçte belli olmuyor. Geçen dönemlerde Yunanistan emeklilerinin maaşlarını ödeyemez hale geldi. Bundan dolayı da herkes emekli olmadan şöyle ailecek sığa bileceğimiz bir evimiz olsa diyor.

AKBANK KONUT KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Tam ev alamaya karar veriyor ama hangi bankadan kredi çekeceğini kestiremiyorlar. Bizlerde bugün Özel ve ayrıcalıklı bir bankanın kredi ürünlerini sizlere sunacağız. Çünkü herkesin kredi ödeme istekleri farklılık ve değişiklilik gösterebiliyor. Bugün sizler için Akbank konut kredisi ürünleri konusuna değineceğiz. Bu sayede elinizde bir alternatif olmuş olacak. Dilerseniz şimdide bu haberin detaylarına inelim.

AKBANK SABİT FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Artık siz de ev alırken bütçenizi rahatlıkla planlayabilir, yıllar geçtikçe geliriniz artarken taksit ödemelerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Bu kredi; Sabit faizlidir. Eşit taksitlidir, aylık ödemeler değişmez. Piyasa faizlerindeki dalgalanmalardan etkilenmez. Yıldan yıla aylık geliriniz sadece enflasyon kadar artsa bile taksit ödemelerinizin gelire oranı düşer, gittikçe daha rahat ödeme yaparsınız. Anapara borcunuz gittikçe artan oranlarda azalır.

Ayrıca bu krediye , Aylık sabit bir geliri olan maaşlı çalışanlar. Minimum belirli bir geliri olan serbest meslek sahipleri, Taksitleri gelirlerine göre makul büyüklükte olan kişiler ve Risk almak istemeyen ve kredi taksitlerini vadesi boyunca aynı tutar üzerinden ödemek isteyenler muhakkak değerlendirmelidirler.

AKBANK SABİT FAİZLİ KONUT KREDİSİ ÖDEME PLANI

Akbank 100.000 TL Konut kredisini 120 Ay vade ve %0,97 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Taksit Tutarı 1.413,98 TL dir. Geri Ödenecek Toplam Tutar ise 169.677,08 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 500,00 TL, Ekspertiz 750,00 TL, Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis 116,00 TL dir. Kredi Hayat Sigortası ortalama yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 13,82’si kadardır. Konut sigortası yıllık ortalama 180 TL, DASK prim ücreti yıllık ortalama 120 TL’dir.  BAŞVURU İÇİN HEMEN TIKLA

AKBANK İNDİRİMLİ KONUT KREDİSİ

Kredi faiz ödemelerinizin bir kısmını önden yaparak kredi faiz oranınızı ve aylık taksit tutarlarınızı düşürebilir, kredi faiz oranınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Özellikleri ve avantajları; Peşin faiz, kredi tutarının %1 ile %5’i arasındadır. Ödenecek peşin faizi tutarına göre faiz oranı değişir. Kredi faizini siz belirlersiniz. Vade boyunca sabit faiz uygulanır. Aylık ödemeler değişmez. Faizi peşin olarak ödeyerek düşük taksit ödemeyi tercih edenler için bu kredi uygundur.

AKBANK KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ

Kentsel Dönüşüm Kredisi: 6306 sayılı “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun” kapsamında bulunan riskli bölgelerdeki binaların yenilenmesi için Bankamızca kredi kullandırılabilmektedir.  Hak sahipleri binalarının risk tespiti için, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlara başvurur. Yetkili kuruluşlara ulaşmak için tıklayın! Yetkili kuruluştan alınan “Riskli Yapı Tespit Raporu” ile riskli olduğu belirlenen binalarda 2/3 oy çoğunluğu ile dönüşüm kararı alınır. Hak sahiplerince müteahhit firma belirlenir ve firma arasında yapım sözleşmesi imzalanır. Hak sahibi Akbank’a kentsel dönüşüm kredisi başvurusunda bulunur. Detaylı bilgi için şubeye uğramanız gerekmektedir.

AKBANK PEŞİNATSIZ MORTGAGE

Almak istediğiniz evin değerinin %100’üne kadar kredi kullanarak, beğendiğiniz evi hiç bir peşinat ödemeden satın alabilirsiniz. Özellikleri ve avantajları: Sabit faizlidir. Ekspertiz bedelinin tamamı kredilendirilebilir. Kendinize, ailenize ya da 3. bir şahsa ait ikinci bir konut ipoteği ile birlikte, satın alacağınız evin %100’üne kadar konut kredisi kullanabilirsiniz. Gelirinizin artmasını ya da birikiminizin olmasını beklemeden ev sahibi olabilirsiniz. Bu kredi; Satın alacağı ev için peşinat ödemek istemeyenler için, İş hayatına yeni başlayan genç profesyoneller için ve Yeni evlenenler için uygundur.

AKBANK ARA ÖDEMELİ KONUT KREDİSİ

Yılın belli dönemlerinde ekstra gelir ya da prim/ikramiye gibi düzenli ek geliriniz varsa 3, 6 veya 12 ayda bir ara ödeme yaparak kredi taksitlerinizi azaltabilir, toplam faiz ödemelerinizde avantaj sağlayabilirsiniz. Üstelik komisyon ödemeden. Özellikleri ve avantajları: Sabit faizlidir. 3, 6 veya 12 ayda bir ek ödeme yapılabilir Ara ödemeler için komisyon ödenmez. Ek gelirlerle ara ödeme yaparak kredi taksit tutarı düşürürsünüz. Ara ödemeler ile kredi borcunuzu düşürerek daha düşük faiz ödersiniz. Bu kredi; Dönemsel ek geliri olanlar için ve Eline geçen ek gelirler ile kredi borcunu düşürerek faiz yükünü hafifletmek isteyenler için uygundur.

AKBANK YENİ EVİM MORTGAGE

Şimdi 1 yıl içinde mevcut evinizi satabilme fırsatı ile yeni alacağınız evin %100’üne kadar kredi kullanabilir, evinizi değerinden düşük tutara satmak zorunda kalmazsınız! Daha sonra mevcut eviniz satılınca kredinizin yüksek bir tutarını ara ödeme ile kapatır, %2’lik erken kapama ücreti de ödemezsiniz. Özellikleri ve avantajları: Sabit faizlidir. Eşit taksitlidir, aylık ödemeler değişmez.

Piyasa faizlerindeki dalgalanmalardan etkilenmez. Yıldan yıla aylık geliriniz sadece enflasyon kadar artsa bile taksit ödemelerinizin gelire oranı düşer, gittikçe daha rahat ödeme yaparsınız. 10 yıla kadar taksitlendirme yapılabilir. Ekspertiz değerinin %100’üne kadar kredi kullanılabilir. Mevcut evinizi 1 yıl içinde satabilirsiniz. Ara ödemede %2 komisyon ödemezsiniz. Bu kredi; Mevcut evini satıp yeni bir ev almak isteyenler, Aylık sabit bir geliri olan maaşlı çalışanlar ve Minimum belirli bir geliri olan serbest meslek sahipleri için uygundur.

AKBANK BALON MORTGAGE

Kredi tutarınızın %30’una kadar olan kısmını taksitlere yaymak yerine vade sonunda topluca ödeyebilir, böylece hem ev almak için beklemez hem de vade boyunca düşük tutarlı taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz. Özellikleri ve avantajları: Sabit faizlidir. Kredi, vade sonunda toplu bir ödeme ile kapanır. Vade boyunca düşük taksit ödemesi  yapılır Toplu paranızı alternatif yatırım araçlarında değerlendirebilirsiniz. İlerde gelecek olan toplu paranızı beklemeden hemen ev sahibi olabilirsiniz.

AKBANK DÖNEM ÖDEMELİ MORTGAGE

Evinize sahip olmak için; tercihinize göre 3, 4, 6 veya 12 ayda bir ödemeyi seçebilir, kredi vadeniz boyunca sadece önceden belirlediğiniz aylarda sabit faizle ödeme yapabilirsiniz. Özellikleri ve avantajları: Sabit faizlidir. Ödemelerinizi gelir düzeninize göre tarihlendirilebilir. 3, 4, 6 veya 12 ayda bir ödeme yapabilirsiniz. Bu kredi Turizm, tarım vb. dönemsel geliri olan sektörlerin çalışanları için oldukça uygundur.

AKBANK ARTAN ÖDEMELİ MORTGAGE

Ev almak için gelirinizin çok olmasını beklemeyin! Geliriniz arttıkça kredi taksitlerinizi kendiniz arttırabilir, böylece kredinizi kısa sürede kapatabilirsiniz. Özellikleri ve avantajları: Sabit faizlidir. Ödemeler vade sonuna doğru artar. Artış dönemlerini ve oranını müşteri belirler Ev almak için gelirinizin artmasını beklemeden, önünüze çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 

Yorum yapın