Acil Kredi için Denizbank Taksitli Nakit

Denizbank Kredi Kartlarına Taksitli Nakit, Acil Kredi, Acil Nakit- Çoğu zaman acil paraya ihtiyaç  oluyor. İşte böyle zamanlarda insanın eli kolu tutuluyor sanki. Şimdi bankaya gitsem en az 2 günümü alacak. Ayrıca kredinin onaylanıp onaylanmayacağı da belli değil. Kimisi esnaf acil mal alması gerekiyor. Kimisi de aldığı borcun vadesi geldiğinden ödeme yapması gerekiyor. Lakin yeterli para yok.Yada beklediğiniz para gelmedi. Şimdi ne olacak peki?

DENİZBANK TAKSİTLİ NAKİT GİRİŞ BÖLÜMÜ

Acil nakit mi lazım? Daha fazla dert etmeyin. Denizbank çok güzel bir ürün ve hizmet sizlere sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz güzel ve farklı bir kampanya gerçekleştirmiş. Kredi kartlarındaki nakit avans hizmeti daha uzun vadeli yani taksitli olarak sizlere sunuyor. Bugün sizlere Denizbank Kredi Kartlarına Nakit Kredi konusunu anlatmaya çalışacağız. Dilerseniz bir an önce bu konun özellikleri ve detayları nelerdir? Bunları hep beraber inceleyelim.

DENİZBANK TAKSİTLİ NAKİT ÖZELLİKLERİ

Cebinde Denizbank kredi kartı taşıyan herkes bu hizmetten yararlanabilir. Denizbank taksitli nakit ihtiyaçlarınıza 12 ay vade uyguluyor. Ayrıca 10 bin lira gibi bir limitiniz de var. Bu yönleri ile kredi kartı nakit avansdan ayrılıyor. Çünkü nakit avans da faiz yüksek olur ve 30 günlük olur. Ayrıca limiti de 3 -5 bin lira olur. Lakin bu ürün çok daha farklı. Taksitli nakit başvurunuzu Denizbank şubelerinden, Telefon bankacılığından, ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında başvurunuzu SMS ile de yapmanız mümkün. Bunun için öncelikle kartınızın son 6 rakamını mesaj bölümüne yazıyorsunuz. Ardından bir boşluk bırakarak ihtiyacınız olan rakamı giriyorsunuz. En sonda da bu mesajı 3280’e gönderiyorsunuz. İşte bu kadar.

DENİZBANK KREDİ KARTIM YOK NE YAPMALIYIM

Kredi akrtınız ypksa çok fazla da merak etmeyin. Çünkü bir mesaj ile kredi kartınıza kavuşabilirsiniz. Nasıl mı? Onuda hemen anlatalım. Hemen telefonunuzu elinize alın. Ardından mesaj bölümünü açın. Ekrana; KKART yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakıyorsunuz. Ardından T.C. Kimlik numaranızı hangi operatör olursa olsun 3280’e mesaj atıyorsunuz. Bu sayede denizbonus kartınız hemen size geliyor.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

5.000 TL Kredi tutarını 12 ay vade ve %1,84 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 478,86 TL dir. Toplam geri ödenecek tutar 5.746,29 TL dir. 

ÖNEMLİ DETAYLARI

Kredi vadesi en az 4 ay en fazla da 12 ay olarak seçilebilmektedir. Denizbank ATM’lerinde  günlük alabileceğiniz para miktarının 3 bin lira olduğunu söyleyelim. Kredi kartınızda belirtilen limit dahilin de kredi çekebiliyorsunuz. 1.500 TL ve üstündeki ihtiyaçlarınızda başvurabilirsiniz. Ayrıca taksitli nakit ile bonus kazanılmıyor. Faiz üzerinden %0,5 BSMV ve %15 oranında KKDF alınmaktadır. Her ay hesap ekstresi üzerinden borç gelir. Bir yıl içerisinde 3 defa borcunuzu ödemezseniz, borcunuz tamamlanana kadar bir daha da borç alamazsınız.

Değerli okurlarımız, malumunuz para herkese lazım olabiliyor. Bizlerde olabilecek tüm yasal kredi haberlerini sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Bu haberden istifade edecek kişilerin olduğunu tahmin edebiliyorum. Kafanıza takılan sorular varsa ve daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu yazının da sonuna gelmiş olduk.

Günde 10 TL Taksitli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Finansçıdan Alınır

48 Ay Vadeli Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

Yorum yapın