12 Ay Vadeli 3.000 TL Finansbank Sonbahar Kredisi

12 Ay Vadeli 3.000 TL Finansbank Sonbahar Kredisi- Kış aylarına girmemize yaklaşık olarak 2 ay var ve kışlık ihtiyaçlar dört bir koldan hazırlanmaya çalışılıyor. Kimisi konserve ihtiyaçları için sebze alıyor, kimisi odun, kimisi de kömür. Tabi kışa hazırlık her açıdan kolay olmuyor. Özellikle maddi açıdan oldukça büyük bir problem. Bu saydıklarım ufacık bir masraf gerektirse de sonuç itibariyle de cebimizde varsa harcıyoruz. Yoksa mecburen kışı zor geçiriyoruz. Peki bu ufacık masrafı 12 ay taksit ile ödeyebileceğinizi söylersek!

FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Evet yanlış duymadınız Finansbank sizler için oldukça güzel bir kampanya düzenlemiş. Bugün bahsedeceğimiz konumuz da 12 Ay Vadeli 3.000 TL Finansbank Sonbahar Kredisi. Ufacık meblağlı bir kredi. Ayrıca öyle büyük de bir para değil. Yani bir evin yada bir ailenin son baharda ihtiyaç duyabileceği bir para. Çünkü çocuklarınızın okula başlama süreci de olduğundan bir çok kişi tarafından da başvurulacağını düşünüyoruz. Dilerseniz bu krediyi detaylandıralım.

KREDİ NOTU ÇOK RİSKLİ OLANLAR KREDİ ÇEKEBİLİR Mİ?
FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Sohbaharda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm giderlerinizi bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Üstelik 12 ay vade ile ödeme imkanınız bulunuyor. Dilerseniz 3 ay erteleme gibi bir güzelliği de var. Aylık ufacık ödemeler ile kış ayına sapa sağlam hazırlanabilirsiniz. Sonbahar kredisi 12 ay taksite ve 3.000 TL’ye kadar kullandırılmaktadır.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,27 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarınız 275 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti ise; 52,50 TL ve Ödemeniz gereken sigorta pirim tutarınız 39,09 TL olacaktır. Yıllık Toplam Maliyet ise %21.1080 dir.

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI

3.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,27 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarınız 284 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti ise; 52,50 TL ve Ödemeniz gereken sigorta pirim tutarınız 39,09 TL olacaktır. Yıllık Toplam Maliyet ise %28.1475 dir.

KREDİ NOTU AZ RİSKLİ OLANLARA ALTIN TAVSİYELER

 

Finanasbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi Finansbank aracılığı ile düzenletmeniz durumunda yaklaşık olarak tabloda yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir.

SONBAHAR KREDİSİNE NASIL BAŞVURUDA BULUNURUM? 

Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için 31/10/2016’ya kadar T.C. kimlik numaranızı 5030‘a gönderin. Ayrıca Finansbank Şubeleri‘nden de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz online olarak da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti), Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri) ve Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması durumunda gerekli)

Sevgili okurlarımız sizlerde yukarıdaki şartlar bana uyuyor diyorsanız muhakkak değerlendirmeniz gereken bir kredi kampanyası olduğu görüşündeyim. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayın.

VAKIFBANK 50.000 TL 48 AY VADELİ SONBAHAR KREDİSİ

GARANTİ BANKASI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ

48 AY VADELİ DÜŞÜK FAİZLİ 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ VEREN BANKALAR

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın