Ziraat Bankası Genç Bankkart

Ziraat Bankası Genç Bankkart- Öğrenci dostu genç bankkart şimdi hem banka kartı hemde kredi kartı. Genç Bankkart ve Genç Kart, tek kart üzerinde birleşti. Yapman gereken tek şey alışveriş yaparken, para çekerken istediğin kartı seçmek. Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alan gençlere özel tasarlanan bu ürün ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsiniz. Üstelik hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız 350 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ını KYK bursun ya da öğrenim kredin devam ettiği sürece kullanabilirsin.

ZİRAAT BANKASI GENÇ BANKKART GENEL BİLGİLERİ

Sizlerde de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsanız, Genç Bankkart’a ve Harçlık Avans’a başvurabilirsiniz. Ziraat Bankasından daha önce teslim aldığınız Genç Bankkart’ınız varsa bu kartınızı en yakın Şubeden anında kredi kartı özellikli yeni Genç Bankkart ile değiştirerek banka kartınızı ve kredi kartınızı tek kartta birleştirebilirsin.

ZİRAAT GENÇ BANKKART İÇİN BAŞVURU KANALLARI

Genç Bankkart’a hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747′ye gönderebilirsiniz. Eğer yeni Genç Bankkart’ım var, kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorum diyorsanız, başvurunuzu en yakın Ziraat Bankası Şubesinde kolayca yapabilirsiniz. Kredi kartı özelliği açıldıktan sonra artık alışverişlerinizi ister banka kartı/Harçlık Avans limitiniz ile isterseniz de kredi kartı limitiniz den yapabilirsin. İşlem yaparken POS veya ATM’de önce hangi özelliği kullanmak istediğinizi seçin. Sonra kartınız ile işleme devam edebilirsiniz. Hem de ayrı şifreleri aklınızda tutmanı gerek yok, şifre ortak.

ZİRAAT GENÇ BANKKART ÖZELLİKLERİ

Özellikler; Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsin. Harçlık Avans ile hesabında para olmasa da her ay 350 TL ekstra alışveriş yapabilirsin. KYK ödemen devam ettiği sürece bu fırsattan faizsiz/masrafsız yararlanabilirsin. Unutma! Her ay kullandığın Harçlık Avans tutarı, KYK burs/öğrenim kredisi ödemen içerisinden otomatik olarak tahsil edilir.

ATM’lerden veya İnternet Şubesi ile telefon hattınıza, mevduat hesabınız üzerinden GSM TL yükleyebilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, para çekme/yatırma, EFT/Havale, fatura ödeme ve daha birçok bankacılık işlemini İnternet Şubesi ve ATM’ler ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE” yazıp 4747’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kredi Kartı Özelliği; Maximum üye kuruluşlarında taksitli alışveriş yapabilir, Maxi Puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Maximum Kart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız Maxi Puan’larını anında  alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Kartınızın kredi kartı özelliği açık ise 50 TL ve altındaki alışveriş işlemlerinizi temassız olarak bu özellikle, kredi kartı özelliği açık değilse banka kartına para yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz. Kartınız ücretsizdir.

Sevgili gençler, sizlerde KYK’dan burs alıyorsanız Ziraat Bankasının sizler için geliştirdiği bur kartı değerlendirebilirsiniz. Oldukça fazla işinize yarayacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİN?

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.