Garanti 50 TL Bonus Kredi Kartı Bahar Kampanyası

Garanti çiçek gibi bahar kampanyası, 50 tl bonus fırsatı – Garanti bankası, bonus kredi kartı kullanıcıları için sene içerisinden bir birinden güzel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu sayede de müşterilerini ayrıcalıklı kılmaya devam ediyor. Garanti ülkemizin en büyük 2. özel bankası niteliğinde. Vatandaşlarımız çok fazla tercih ediyor ve alaka gösteriyor. Tabi bu ilgi kendiliğinden gerçekleşmiyor. Zira garanti bankası müşterilerine sürekli özel kampanyalar sunuyor.

GARANTİ BANKASI 50 TL BONUS BAHAR KAMPANYASI GENEL

Garanti bankası, bonus kredi kartı kullanıcılarının da yüzünü güldürecek bir bahar kampanyası düzenlemiş. Bizlerde bu yazımızda, kampanyanın detaylarını ve ayrıntılarını sizlere sunmak istiyoruz. Genel anlamda bonus üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden 50 TL Bonus kazanma şansınız oluyor diyebiliriz. Siz değerli bonus kart kullanıcıların da dikkatini çekmiştir diye düşünüyoruz. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden ayrıntılara inelim.

GARANTİDEN ÇİÇEK GİBİ BAHAR KAMPANYASI

Sevgili okurlarımız, bonus üye iş yerlerinden kozmetik, elektronik ve giyim alışverişleriniz 100 lira veri üzerinde ise ilk alışverişinizde 5 TL kazanıyorsunuz. Daha sonra ikinci alış verişinizde 10 TL, üçüncü alışverişinizde 15 TL ve 4. alışverişinizde ise 20 TL kazanıyorsunuz. Toplamda ise 50 TL bonus kazanmış oluyorsunuz. Eğer kampanyaya bonus flaş ile katılacak olursanız, 4. harcamanızda 20 lira yerine 30 lira veriliyor ve toplamda ise 60 TL bonus kazanıyorsunuz.

SON TARİHE DİKKAT

Kampanyanın bir de geçerli olduğu tarih aralıkları var. Kampanya 2 Mart 2017 tarihi ile 2 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kazandığınız bonusları da 6 nisan ile 16 nisan 2017 tarihleri arasında kullanabiliyorsunuz. 16 nisan tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınıyor. Kampanyadan garanti bonuslar, flexi, money bonus, bonus business, para card ve easy kart dahildir. Flexi, bonus flexi, genç bonus’un kampanyaya katılım ücreti 4,99 TL dir.

BİLMENİZ GEREKEN AYRINTILI BİLGİLER

Aynı gün, aynı iş yerinden yapacağınız alışverişlerin ilki kampanya dahilinde geçerli olmaktadır. Kampanyanın müşteri bazında olduğunu belirtelim. Kampanyaya SMS ile katılacakların kazanabilecekleri maksimum bonus 50 TL olacaktır. Bonus Flaş ile katılanların ise kazanacağı en fazla bonus 60 TL olacaktır. Kampanyaya bonus sanal kartları, internetten yapılan harcamaları, MOTO ve temassız işlemler dahildir.

Farklı ürün kategorilerinden yapacağınız sanal alışverişlerin kampanyaya dahil olmadığını da belirtelim. Bunun dışında Kampanyaya bonus harcamaları, otomatik ödemeler ve talimatları ve fatura ödemeleri dahil değildir. Yurt içindeki alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanyaya taksitli ve peşin harcamalarınızın dahil olduğunu belirtelim. İade ve iptal işlemleriniz var ise onlarda dikkate alınacaktır.

SMS VE KATILIM

Flexi, bonus flexi, genç bonus’luların kampanyaya katılımlarının 4,99 TL olduğunu belirtmiştik. Bunlar harcama yapmadan önce EVET ÇİÇEK yazıyorlar ve ardından da bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini yazıyorlar. En sonunda da 3340’a mesaj yollamaları gerekmektedir. Veya Bonus flaş üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirler. Kampanyaya SMS ile katılım da bulunacakların, gönderdikleri sms’lerin Tlf Numarasının garanti bankası veri tabanındaki telefon ile aynı olması gerekmektedir.

Tüm kartlar için sisteme gönderdiğiniz sms ile, işlemleriniz dikkate alınıyor. Türk Telekom Aboneleri için SMS ücreti 0,65 TL dir. Vodofone Aboneleri için SMS ücreti 0,415 TL dir. Turkcell Aboneleri için SMS ücreti 0,65 TL dir. Bu ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Değerli okurlarımız, aklınıza takılan bir soru var ise, bunu garanti bankası müşteri hizmetlerini arayarak sorabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini de kaldırabilirsiniz. Sizlerde garanti bonus kart sahibi iseniz, değerlendirebileceğiniz, güzel bir kampanya yaptıklarını belirtmek gerekiyor. Bu alışverişleri zaten yapıyoruz. Hiç olmazsa 50 TL de kazancımız olsun. Son değerlendirme ve karar verme sizlere aittir. Bizlerden şimdilik bu kadar.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.