Go to ...

Evde Kına Paketleme İşi


EVDE KINA PAKETLEME İŞİ ÖN BİLGİ

Evde Kına Paketleme İşi- Değerli okurlarımız, bugün evde yorulmadan ve sıkılmadan yapabileceğiniz bir ek işten söz edeceğiz. Yaz kış demeden devamlılığı olan ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz güzel gelirler elde edebileceğiniz cazip bir iş. ile sizlerde ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bundan dolayı bu yazımızda ile ilgili tüm detayları ve ayrıntıları bulabileceksiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden tanıtım yazımıza hemen hızlıca bir geçiş yapalım.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Malumunuz ülkemizde düğün kültürü oldukça meşhurdur. Yani yabancılarda olduğu gibi 2 şahit önünde bir imza atıp bitmiyor evlenme işi. Erkek kınası kız kınası düğün derken en az 3 gün sürüyor. Tabi artık eskisi gibi sadece birkaç kilo kına yoğurulmuyor. Artık kına ritüeli de değişti. Kınalar davetlilere süslü paketler içerisinde sunuluyor. Tıpkı nikah şekeri gibi. Küçük süslü kırmızı keseciklerden tutunda gösterişli metalden yapılan meyveler içerisine de konuyor. Sizlerinde yapması gereken kınayı belirtilen pakete yerleştirerek süslemek.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİNDEN AYLIK KAÇ LİRA KAZANIRIM?

Aylık kına paketleme işinden 500 – 1500 TL arasında bir kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında bu rakamı daha da arttırabilirsiniz. Tane başına paranızı peşin olarak alırsınız. Hem kiranızı çıkarabilir hemde çarşı pazar alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ İÇİN KİME BAŞVURMALIYIM?

Sevgili okurlarımız her zaman söylüyorum bu işi yapmaya karar verdiyseniz birazda girişimci ruhunuz olacak. Yani evde kendi kendinize ben kına işi yapmaya karar verdim hadi işler gelsin demekle bir tek iş bile gelmez. Yapmanız gereken basit bazı şeyler var. Öncelikle kına malzemesi satan meşhur bazı firmalara uğrayın. Sizlere esas işi verecek olan bu firmalardır. Kına paketleme iş yapmak istediğinizi ve iletişim bilgilerinizi bırakınız. Bu işe ihtiyacınız olduğununda altını çiziniz. İş yeri sahiplerinin kına paketleme işlerini istekli ev hanımlarına yaptırdıklarını unutmayınız.

Başvuracağınız bir diğer yer ise düğün organizatörleri ve düğün salonlarıdır. Çünkü düğün organizatörleri ile evlenecek kişiler anlaşma yaparken her şey dahil sistemi üzerinde durulmaktadır. Yani kına gecesindeki süslemelerden tutunda dağıtılacak kınaya, oradan da düğündeki pastaya kadar bir bütünlük içerisinde çalışmaktadırlar. Bundan dolayı da Bu firmalar ile görüşerek evde kına paketleme işi yapmak istediğinizi belirtiniz. Kendileri bu işi yapıyorlarsa muhakkak sizlere iş vereceklerdir. Yok yapmıyorlar ise gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Sizlerde evde 3-5 saatinizi ayırarak oturduğunuz yerden ek gelir elde etmek istiyorsanız; evde kına paketleme işini düşünebilirsiniz. Ayrıca sizler için aşağıda hazırladığımız konu başlıklarını da incelemenizi özellikle öneririz.

EVDE ÜTÜ İŞİ YAPARAK 2.000 TL KAZANIN

EVDE DİKİŞ NAKIŞ İŞİ YAPMAK

EVDE PASTA İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

BU YAZIYI EV HANIMLARININ DA GÖREBİLMESİ ADINA LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL AĞLAR İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Etiketler:, , , ,

146 Responses “Evde Kına Paketleme İşi”

  1. Ayşe
    25 Aralık 2019, 01:30

    Ankarada ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim evde 4 kişi yapacağız evimiz kira ödemelerim var acil işe ihtiyacım var evimi gecindirmek zorundayım şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin