Enpara.com’dan 5.000 TL ihtiyaç Kredisi Üstelik Ayda 150 TL Taksit ile

Enpara.com ayda 150 liraya 5 bin lira kredi, kredi tahsis ücretsiz ve sigortasız kredi – 724kredi.net‘in değerli yetkilileri; merhabalar, adım Ali. Üniversite hayatım bitti. Şimdide özel bir üniversitede yüksek lisans yapacağım. Ama eğitim giderlerim var. Biraz param var ama bu eğitim için yeterli değil. Bir hesaplama yaptım ve 5 bin lira paraya ihtiyacım olduğunu anladım. Bu site üzerinden herkese çözüm önerileri sunuyorsunuz. Benim için de masrafsız ve uygun bir banka ve kredi kampanyası sunabilir misiniz?

ENPARA.COM’U DUYMUŞ MUYDUNUZ?

Merhabalar Ali Bey ve sizin durumunuzda olan diğer okurlarımız. Herkesin kendine göre ihtiyaçları oluyor. Özellikle iş görme ve bitirme adına 5 bin lira güzel bir rakam. Kime de 5 bin lira lazım mı? diye sorsanız, hemen hemen herkes evet diyecektir. Para herkese lazım ama sizin asıl derdinizi biliyoruz. O da en hesaplı krediyi bulmak. Bizler de bu yazıda enpara.com seçeneğini sizlere sunmak istedik. Daha önce duymuş muydunuz? Bilmiyorum ama güzel bir fırsat sunuyor.

ENPARA.COM TAM OLARAK NEDİR?

Kredi kampanyasına geçmeden herkesin aklında ki enpara.com hakkında ufak bir açıklamada bulunalım. Enpara.com, QNB Finansbank’a aittir. Türkiye’nin ilk dijital bankasıdır. Bankacılık adına tüm işlemlerinizi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir şekil de banka şubesine gitmezsiniz. Dijital bankacılık olduğundan, banka şubesi, kira gideri, personel giderleri de olmuyor. Bu açıdan bir çok konuda masraf alınmıyor.  Havale ve EFT ücreti yok. Hesap işletim ücreti de alınmıyor.

ENPARA.COM İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Enpara.com dijital bankacılık olduğundan online başvuru imkanınız oluyor. bankaya gitme yorulma, sıraya girme gibi bir durum yok anlayacağınız. Bir de en güzel yanı masrafsız olması. Kredinin sigortası olmuyor. Bu bir artı. Diğer bir artısı da kredi tahsis ücreti olmayışı. Komisyon da yok, hiç bir ek ücret yok. Paranızı kurulu kuruşuna alıyorsunuz. 15 bin lira kredi mi istediniz? 15 bin lira kesintisiz bir şekilde sizlere veriliyor. Bu durum bir çok bankada bir sürü kesintiler ile karşınıza çıkıyor.

30.000 TL’YE KADAR KREDİ

Enpara.com ile alabileceğiniz en düşük kredi tutarı bin liradır. Ha bir de alabileceğiniz maksimum kredi tutarı da 30 bin liradır. Aldığınız krediyi de ister 12 ay yapın, ister 48 ay. Bir sürü kredi vade seçeneğiniz var. Aylık ne kadar ödeyebilirseniz ona göre taksit sayınızı seçersiniz. Faiz oranı ise en düşük %1,33 dür. Bunun dışın da en yüksek kredi faiz oranı %1,41 dir. Kredi vadesi arttıkça faiz oranı da azalıyor. Anlayacağınız kredi vadesi sayısına bağlı olarak faiz oranı da değişiyor.

5.000 TL KREDİ İÇİN HESAPLAMA
  • 5.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,33 faiz oranı ile aldığınız da aylık taksidiniz 149.90 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı 7.195,45 TL dir. Kredi Tahsis ücreti 0 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Yıllık maliyet oranı %20,9268 dir.
  • 5.000 TL Krediyi 36 Ay vade ve %1,36 faiz oranı ile aldığınız da aylık taksidiniz 184.76 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı 6.651,35 TL dir. Kredi Tahsis ücreti 0 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Yıllık maliyet oranı %21,4416 dır.
  • 5.000 TL Krediyi 24 Ay vade ve %1,38 faiz oranı ile aldığınız da aylık taksidiniz 254.17 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı 6.100,01 TL dir. Kredi Tahsis ücreti 0 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Yıllık maliyet oranı %21,7860 dır.
  • 5.000 TL Krediyi 12 Ay vade ve %1,41 faiz oranı ile aldığınız da aylık taksidiniz 463.90 TL olacaktır. Toplam geri ödenecek kredi tutarı 5.566,81 TL dir. Kredi Tahsis ücreti 0 TL dir. Hayat sigortası yoktur. Yıllık maliyet oranı %22,3044 dür.

 

Kredi Başvurunuzu enpara.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yaparsınız. Ardından bir hafta on güne yetkililer sizin ayağınıza kadar gelirler. İmzanızı alırlar ve kredinize kavuşursunuz. Enpara.com müşterileri ise internet bankacılığı şifrelerini kullanarak sisteme giriş yapabilirler. Bu sayede de 5 dakika içerisinde kredilerine kavuşabilirler.

Düşük Kredi Notuna Aktifbank’dan Kredi Kredi Notu Yükseltme Fırsatı

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.