En kolay kredi hangi bankadan alınır

En kolay kredi hangi bankadan alınır ve çekilir, en kolay kredi veren bankalar- Bugün special diyebileceğimiz bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazıyı özel bir araştırma sonucu bankaları teker teker yoklayarak sizler için hazırlamış olduk. Bugün sizler ile En kolay kredi hangi bankadan alınır konusunu paylaşacağız. Sizlerde uygun faiz, uzun vade seçenekleri ve tabiki de kolay kredi ile ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Hangi banka yüzde kaç faiz oranı uyguluyor gibi karşılaştırmaları da bu yazımız sayesinde görebileceksiniz.

KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR GİRİŞ

Malumunuz dünya para sitemi üzerine kurulmuş. Bana para asla lazım olmaz demeyeceksiniz. Çünkü insanoğlunun ihtiyaçlarının sınırı yok. Her zaman yenisini ve farklı ürünleri istiyor. Buda dolayısıyla borçlanmayı beraberinde getiriyor. Bizimde amacımız madem ki borçlanmayı kafanıza taktınız bari en kolay ve en uygun krediyi alınız. Arzu ederseniz bir an önce en kolay kredi veren bankaların kredi tanıtımları ile yazımıza devam edelim.

KREDİNİN EN BASİT YOLU DENİZ BANK İLE MÜMKÜN

48 Ay Vadeli Denizbank Cebimde Kredi: Sevgili dostlarımız ilk banka tanıtımımızı Denizbank oluşturuyor. Denizbank o kadar güzel bir kredi kampanyası yapmış ki, adeta elinizi kolunuzu sallaya sallaya kredinizi alıyorsunuz. Bu krediye başvurmanın çok kolay ve basit bir yolu var. Onuda anlatalım sizlere. 55.000 TL ye kadar krediyi 48 ay vade ile alabilirsiniz.  Faiz oranları ise %1,74’den başlıyor. Ayrıca Evrak yok, kefil yok.  DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile, 20.000 TL’ ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi hafta sonu dahil her gün saat 09.00 – 21.00 arasında Internet Bankacılığı’na giriş yaparak kullanabilirsiniz. Onaylı limitiniz 20.000 TLüzerinde ise, kredinizi size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz.

SMS ile Başvuruda yapabilirsiniz. Bunun için; Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280‘e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilmektedir. Bakın tekrardan hatırlatıyorum; evrak yok, kefil yok sadece nüfus cüzdanınız ile bu krediden yararlanabiliyorsunuz.

AKTİFBANK İLE HAFTASONU DAHİ OLSA “N KOLAY” KREDİ

N Kolay Kredi: Aktif Bank tarafından nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden karşılayabileceğiniz bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. Haftasonları da ihtiyaç duyduğunuz zaman yanınızda olacak olan bir sistem. n kolay kredi ile oturduğunuz yerden kredi başvurusunda bulunabilir, şubeye gitmeden de paranın adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ne evrak imzalama nede bankacıların afra tafrası. Bu kredide  En az 2.000 TL, en fazla 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank müşterisi iseniz izlemeniz gereken yol şu şekilde olmalıdır; İhtiyacınız olan parayı giriyorsunuz, ardından sözleşmeyi onaylıyorsunuz ve son olarak da 5 dakikada krediniz hesabınıza yatıyor. İşte bu kadar basit ve kolay. Yeni müşteri iseniz izlemeniz gereken yol şu şekilde olacaktır; kısa başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Daha sonra sözleşmeyi onaylayacaksınız. Ardından 7-10 iş günü içerisinde kurye sizi adresinizde ziyaret edecek. Paranızda hemen hesabınıza yatacak. Bu sistemde N kolay kart sahibi olursanız hiç bir prosedür ile uğraşmadan kredinize 5 dakikada kavuşabiliyorsunuz.

VAKIFBANK SONBAHAR KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank 50.000 TL 48 Ay Vadeli Sonbahar Kredisi: Tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve artan taksitli ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Sonbahar Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde. Faiz oranı ise; %1,24 den başlıyor. Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz. Örnek Sms Metni: KREDI 11111111111 2000.  Online Başvuru; Ayrıca dilerseniz oturduğunuz yerden başvurunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Önemli Not: Bu kredi için düzenli gelirinizin olması ve kredi notunuzun da iyi olması gerekiyor.

GARANTİ BANKASI SONBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi: Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun krediler Sonbaharda da Garanti’de. %1,19 dan başlayan faiz oranları ve inanılmaz vadeler ile artık kredi çekmek daha da hesaplı olacak. Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre %1,19 ile %1,89 arasında değişkenlik göstermektedir. Online olarak da başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Finansbank Sonbahar Kredisi Detayları: Sonbahar kredisi 12 ay taksite ve 3.000 TL’ye kadar kullandırılmaktadır. Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için 31/10/2016’ya kadar T.C. kimlik numaranızı 5030‘a gönderin. Ayrıca Finansbank Şubeleri‘nden de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz online olarak da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisikesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Gelir belgesi ve kredi notunuzun iyi olması da gerekiyor.

Değerli okurlarımız, sizler için güncel ve en kolay kredi veren bankaları bilgileri ile birlikte bir araya getirerek sunmaya çalıştık. Umarı faydalı ve istifadeli bir yazı olmuştur. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız. beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

48 AY VADELİ 50.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ EN DÜŞÜK FAİZLİ VEREN BANKALAR

48 AY VADELİ DÜŞÜK FAİZLİ 10.000 TL KREDİ VEREN BANKALAR

48 AY VADELİ 30.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ EN DÜŞÜK FAİZLİ VEREN BANKALAR

48 AY VADELİ 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİ EN UYGUN VEREN BANKALAR

48 AY VADELİ 15.000 TL KREDİYİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

BU YARARLI YAZIYI LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.