Maaş Ödemelerinizi Geciktirmeyin 0 Faizli Kredi Qnb Finansbank’da

Finansmaaş 0 faizli maaş kredisi, Qnb Finansbank Faizsiz maaş kredisi- İşverenleri yakından ilgilendiren çok özel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Bu yazıyı okurumuz ve sitemizi yakından takip eden Oktay Bey’in sorusuna binaen hazırladık. Dilerseniz bu soruyu ve sıkıntıyı paylaşalım ve çok özel bir çözüm önerisi ile yazımıza devam edelim.

İŞÇİLERİMİN MAAŞLARIN DA AKSAMALAR OLABİLİYOR ÇÖZÜM ÜRETEBİLİR MİSİNİZ?

İşlerim Allah’a şükür iyi. Siparişlerde de sıkıntı yok. Durmadan iş yapıp duruyoruz. Bu hesaba göre işçilerimin maaşlarını her ay zamanında yatırmam gerekiyor. Ama gel gör ki zamanında almam gereken ödemeleri alamadığımdan dolayı da işçilerimin maaşlarını da tam zamanında ödeyemiyorum. Özellikle bu sıralarda aksamalar ve gecikmeler oluyor. Bir kaç gün dahi olsa, çalışanlarımın mağdur olmasını istemem ve evlerine zamanında para götürmelerini isterim.

Şimdi bu durumuma göre benim için üretebileceğiniz bir çözüm öneriniz var mıdır? Tabi bunu derken finansal anlamda soruyorum. Bankaların bizlere sunduğu özel bir teklif var mıdır? Vaktinizi ayırdığınız için ve cevabınız için şimdiden teşekkürler.

SİZLERE QNB FİNANSBANK’IN ÇÖZÜM ÖNERİSİNDEN SÖZ ETSEK OLUR MU?

Sevgili okurumuz, öncelikle bu hassas duruma dikkat ettiğinizden ve çözüm yolu aradığınızdan dolayı sizleri tebrik etmek istiyorum. Kimi iş verenler, çalışanlarının maaşını aylarca aksattığı bile oluyor. Ama siz bir kaç gün daha olsa aksatmak istemiyorsunuz. Sizin durumunuz için elbette farklı çözüm önerileri ve yolları olabilir. Ama biz bugün sadece birinden söz edebileceğiz. o da QNB Finansbank’ın Faizsiz Maaş Kredisi.

QNB FİNANSBANK 0 FAİZLİ MAAŞ KREDİSİ

Sizlerde maaş ödemelerinizde Qnb Finansbank ile çalışın, hesabınızda para olmasa dahi, personeliniz aldığınız 0 faizli kredi ile gün kaybetmeden maaşlarını alabilsin. İşin aslı bu ama detayları var. Dilerseniz şimdi de bu detaylara değinelim. Sıfır faizli maaş kredisinden Finansmaaş müşterilerinin yararlanabileceğini belirtelim. Bu imkan onlar için özel olarak geliştirilmiştir. Maaş ödeme gününüzde, hesabınızda para yoksa, belirlenen gün sayısınca 0 faizli kredi alabilme imkanı ve olanağı sunar.

Aldığınız krediye ne bir masraf, nede bir komisyon ödersiniz. Faizsizdir. Ayrıca 0 Faizli maaş kredisi için anlaşılan gün sayısı en fazla 3 gündür. Eğer belirlenen gün sonunda, aldığınız krediyi ödemezseniz bir sonraki günden itibaren faiz işlemeye başlayacaktır.Bu süre içerisinden borcunuzun bir kısmını yada faiz alan kısmını ödeyebilirsiniz. Ama maksimum vade 30 gündür. 30 gün de borcunuzu muhakkak ödemeniz şarttır. Fonlamanın yapıldığı günlere tatiller ve hafta sonu günlerde dahildir.

0 FAİZLİ MAAŞ KREDİSİNİ NASIL KULLANIRIZ?

Öncelikle yetkililer ile belirlediğiniz maaş ödeme gününüzü ve personellerinizin ne kadar maaş aldıklarını belirlersiniz. Bundan sonra FinansMaaş sözleşmesine imza atarsınız. Maaşlarınız artık Qnb Finansbank tarafından işçilerinize verilir. Qnb Finansbank’da firmanıza ve diğer çalışan tüm işçilerinize ayrı ayrı hesaplar açar. Maaş ödeme gününde ise firma hesabınızdan işçilerinizin hesabına maaşları yatırılır. Ama diyelim ki hesapta para yok.

Bu defa da anlaşılan gün sayısınca 0 faizli kredi kullandırılır. Kullandırılan bu kredide personelleriniz için açtırılan hesaba ayrı ayrı maaşları kadar otomatik olarak yatırılır.

SON KARAR VERECEK OLAN SİZLERSİNİZ

Gördüğünüz gibi, ödemeleriniz bir kaç gün geç gelse dahi artık personellerinizin maaş beklemesine gerek kalmayacak. Ödenmeyen her gün için gözlerinize anlamlı anlamlı bakmak durumunda kalmayacaklar. Qnb Finansbank maaş ödemeleri için ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sizlere sunar. Üstelik masraf istemez. Faiz de üstüne koymaz. Maaş ödemeleriniz de kolaylık sağlar sizlere. Tabi bu aşamada ölçüp, değerlendirecek olan sizlersiniz. Bizler ufacık bir çözüm yolu önünüze koyduk.

 

48 Ay vadeli Qnb Finansbank’dan Kamu ve Finansmaaş Kredisi

Qnb Finansbank kamu ve finansmaaş Kredisi, Düşük faizli ve avantajlı kamu kredisi, finansbank maaş müşteri kredisi- Herkes krediye ihtiyaç duyuyor ve herkesin istediği tek şey var. O da en hesaplı krediyi alabilmek. Bu açıdan durmadan araştırmalar yapılıyor. Bu açıdan da 724kredi.net olarak üzerimize çok büyük bir yük düştüğünün farkındayız. Hiç bir finans kuruluşu ile bağımız olmadığından olan biteni doğru ve sade bir dille aktarıyoruz.

QNB FİNANSBANK KAMU VE FİNANSMAAŞ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Sizlerin en avantajlı krediyi çekebilmesi bizler için oldukça fazla önem arz ediyor. Bankaların en güncel kredi haberi burada. Her kesime ait kredi haberlerini bulabilirsiniz. Bu yazımızda da kamuluları ve maaşını qnb finansbank’dan alanları bekleyen bir güzel bir kredi haberinden söz etmeyi planlıyoruz. Madem ki kamulusunuz veya maaşınızı finansbank’dan alıyorsunuz, o halde avantajlı krediden de faydalanmak sizlerin de hakkı. Dilerseniz şimdide detaylarını ve özelliklerini inceleyelim.

QNB FİNANSBANK KAMU VE FİNANSMAAŞ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Wnb Finansbank kendinizi ayrıcalıklı ve değerli hissetmeniz adına güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Sizlerde maaşınızı qnb finansbank’dan alıyorsanız yada kamu görevlisi iseniz bu kredi tamda size göre. En yüksek kredi vadesi 48 aydır. Uzun vadeli olduğundan kredi ödemelerinizi ve miktarını da taksit sayısına göre belirleyebiliyorsunuz. En düşük faiz oranı %1,22 dir. En yüksek faiz oranı ise %1,66 dır.

Faiz oranı, müşteriden müşteriye göre değişiyor. Çünkü faiz oranı belirlenirken; kişinin kredi notuna bakılıyor. Kredi skoru çok iyi olanlar %1,22’den kredi alabiliyorlar. Kredi notu düşük olanlar ise daha yüksek faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Dilerseniz bu konuya daha fazla egemen olabilmeniz için hesaplamalar ile açıklamaya çalışalım.

10 BİN LİRA İÇİN FAİZ ORANLARINA GÖRE KREDİ HESAPLAMALARI

10 Bin lira krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza baktılar ve sizin için faiz oranının %1,22 olduğunu söylediler. Bu duruma göre hesaplama yapıldığında Aylık taksit tutarı 292 TL dir. Toplam da geri ödenmesi gereken kredi tutarı ise 14.016,00 TL dir. BSMV dahil Kredi Tahsis ücreti 52,5 TL ve sigorta primi ise 346,57 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %19,4004 dür.

10 Bin lira krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza baktılar ve sizin için faiz oranının %1,24 olduğunu söylediler. Bu duruma göre hesaplama yapıldığında Aylık taksit tutarı 293 TL dir. Toplam da geri ödenmesi gereken kredi tutarı ise 14.064,00 TL dir. BSMV dahil Kredi Tahsis ücreti 52,5 TL ve sigorta primi ise 347,01 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %19,7412 dir.

10 Bin lira krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza baktılar ve sizin için faiz oranının %1,37 olduğunu söylediler. Bu duruma göre hesaplama yapıldığında Aylık taksit tutarı 303 TL dir. Toplam da geri ödenmesi gereken kredi tutarı ise 14.544,00 TL dir. BSMV dahil Kredi Tahsis ücreti 52,5 TL ve sigorta primi ise 349,90 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %21,9732 dir.

10 Bin lira krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza baktılar ve sizin için faiz oranının %1,47 olduğunu söylediler. Bu duruma göre hesaplama yapıldığında Aylık taksit tutarı 311 TL dir. Toplam da geri ödenmesi gereken kredi tutarı ise 14.928,00 TL dir. BSMV dahil Kredi Tahsis ücreti 52,5 TL ve sigorta primi ise 352,13 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %23,7168 dir.

10 Bin lira krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza baktılar ve sizin için faiz oranının %1,57 olduğunu söylediler. Bu duruma göre hesaplama yapıldığında Aylık taksit tutarı 318 TL dir. Toplam da geri ödenmesi gereken kredi tutarı ise 15.264,00 TL dir. BSMV dahil Kredi Tahsis ücreti 52,5 TL ve sigorta primi ise 354,35 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %25,4820 dir.

10 Bin lira krediyi 48 Ay vade ile çekeceksiniz. Kredi notunuza baktılar ve sizin için faiz oranının %1,66 olduğunu söylediler. Bu duruma göre hesaplama yapıldığında Aylık taksit tutarı 325 TL dir. Toplam da geri ödenmesi gereken kredi tutarı ise 15.600,00 TL dir. BSMV dahil Kredi Tahsis ücreti 52,5 TL ve sigorta primi ise 356,33 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %27,0912 dir.

Değerli okurlarımız, bu kredi ile birlikte hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Yukarıdaki hayat sigortası 47 yaşında erkek bir müşteri düşünülerek hesaplanmıştır. Yıllık toplam maliyet oranına hayat sigortası dahil edilmemiştir. ama vergiler, faizler ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir.

BAŞVURU YOLLARI VE SÜRECİ

Başvuru yapmak için banka şubesine gitmenize ve yorulmanıza gerek yok. 5030’a Kimlik numaranızı yazarak gönderebilirsiniz. Bundan sonra finansbank hemen bir güvenlik ve istihbarat çalışması yapacaktır. Herhangi bir problem yoksa onay mesajı gelecektir. Sizlerde istenilen belgeler ile birlikte şubeye gidip kredinizi alacaksınız. Online olarak başvuru yapmak isteyenler BURAYI tıklayabilir. Lazım olan belgeleri de sayalım hemen. Nüfus cüzdanınız, kamu görevlisi olduğunuza dair belge, Gelir belgesi ve adres teyidi için bir belge.